O firmie IDF

Spółka IDF powstała jako nowa firma w połowie roku 2005 zajmująca się przede wszystkim usługami dla lekarzy oraz firm działających na rynku stomatologicznym.

Jej głównym przedmiotem działania jest organizowanie wystaw i kongresów stomatologicznych oraz szkoleń zagranicznych dla lekarzy. Szkolenia zagraniczne realizowane są we współpracy ze sprawdzonymi oraz profesjonalnymi touroperatorami, odpowiedzialnymi za logistykę.

Do tej pory firma zorganizowała 3 wystawy stomatologiczne w obiekcie EXPO XXI w Warszawie

w 2006, 2008 i 2010 roku połączone z Międzynarodowymi Konferencjami Stomatologii Praktycznej.

Od 2007 roku zajmujemy się organizacją bardzo atrakcyjnych, specjalistycznych szkoleń językowych, połączonych z wyjazdami zagranicznymi do różnych zakątków świata. Szkolenia adresowane są do lekarzy oraz lekarzy stomatologów, którzy z własnej inicjatywy pragną podnieść swoje kwalifikacje zawodowe w zakresie znajomości medycznego języka angielskiego.

Przeważająca część oferowanych przez nas wyjazdów szkoleniowych dostępna jest na wszystkich poziomach zaawansowania, czyli zarówno dla początkujących jak też dla osób bardzo zaawansowanych.Staramy się sprostać wciąż zmieniającym się potrzebom i celom organizacji, tak by organizowane przez nas kursy były dostosowane do potrzeb odbiorców a nabyte umiejętności łatwe do wykorzystania w ich środowisku zawodowym. Kursy, które stanowią trzon naszej specjalizacji to szkolenia intensywne (1-2 tyg).

 

W świetle ostatnich ekonomicznych i politycznych wydarzeń, poznanie obcego języka (szczególnie języka angielskiego), staje się niezwykle istotne.

 

Wykorzystanie zróżnicowanych źródeł językowych ma na celu zapoznanie kursantów z językiem używanym, na co dzień w różnorodnych sytuacjach związanych z ich pracą zawodową. Uzupełnieniem nauki jest organizowany program pozalekcyjny, a w nim wspólne wyjścia do kawiarni, zajęcia fakultatywne, które umożliwiają praktyczne doskonalenie wiedzy zdobytej na zajęciach oraz poznawanie odwiedzanego kraju, jego tradycji i interesujących miejsc. Brak okazji do używania języka polskiego sprawia, że język używany na miejscu, zapamiętywany jest wyjątkowo szybko, a jego użycie staje się swobodne i naturalne.

Od 2008 roku IDF wydaje jedyne w swoim rodzaju na rynku dentystycznym pismo skierowane do lekarzy stomatologów „Dentoplotek”, które cieszy się bardzo dużą popularnością w całej branży.

Od 2011 roku IDF jako pierwsza firma w Polsce zaczęła organizować na terenie całego kraju Konferencje stomatologiczne z prawdziwymi prezentacjami w trójwymiarze - ,,STOMATOLOGIA w 3D”. Prezentacje oglądane są w specjalnych okularach w Multikinach na terenie wielu miast Polski.

IDF zajmuje się również dystrybucją fachowych wydawnictw dla lekarzy takich jak: unikalny na rynku ,,Słownik stomatologiczny polsko-niemiecko-angielski” lub doskonała książka ,,Trudny pacjent w gabinecie stomatologicznym” Dr n. ekon. Magdaleny Szumskiej

 

Zarząd Spółki :

 

Małgorzata Nowak-Niedźwiedzka
prezes zarządu

(współwłaścicielka znanej i cenionej w środowisku stomatologicznym firmy Poldent z Warszawy)

 

Piotr Chmielowski
członek zarządu

(działacz gospodarczy)

 

Ryszard Kokot
członek zarządu

(właściciel firmy Polkard z Olsztyna – dystrybucja materiałów ortodontycznych i protetycznych niemieckiej firmy Dentaurum)

 

Marek Zakrzewski
członek zarządu

(właściciel firmy BHZ ATOS M.M. z Warszawy - dystrybucja luksusowych past do zębów m.in.: Yotuel, Email Diamant, White Glo, White Kiss, Air Lift; producent past dla osób noszących aparaty ortodontyczne - ORTHO SALVIA DENTAL )

 

Nowe oferty szkoleń zagranicznych

Od 1 paź 2021 do 8 paź 2021

Hotel Lopesan Villa del Conde Resort...

Od 3 paź 2021 do 11 paź 2021

Hotel Bellazure ***** / ALL INCLUSIVE

Termin...

Od 10 paź 2021 do 17 paź 2021, Od 7 lis 2021 do 14 lis 2021

PREMIERA Hotel Neptun Pwani Beach***** / ALL INCLUSIVE...

Od 17 paź 2021 do 24 paź 2021

HOTEL MELIA ZANZIBAR...

Nowe oferty szkoleń krajowych

Resuscytacja Krążeniowo-Oddechowa i Automatyczna...

Zapraszamy na szkolenia na różnych poziomach...

Zapraszamy na szkolenia na różnych poziomach...

Resuscytacja Krążeniowo-Oddechowa i Automatyczna...

Nasi Partnerzy

p w ś c p s n
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30