Zanurzone Bali

Od sobota, 24. Sierpień 2019 do wtorek, 3. Wrzesień 2019

Wyjazd ma charakter szkoleniowy, którego celem jest zaznajomienie się ze specjalistycznym słownictwem.

Podczas wyjazdu przewidziane:

 • wymiana doświadczeń, analiza przypadków klinicznych
 • rozszerzenie umiejętności praktycznych: mówienie, słuchanie, rozmawianie o różnych stopniach zaawansowania
 • panel dyskusyjny
 • Certyfikat w języku angielskim

Ubud, północne Bali - Zwiedzanie, wypoczynek i nurkowanie

 

Dzień 1: Wylot z Warszawy 

Spotkanie na lotnisku Chopina w Warszawie. Wylot do Indonezji z międzylądowaniem.

Dzień 2: Bali / Ubud (kolacja)

Przylot do Denpasar na Bali. Bali jest znane nie tylko z bajkowych, piaszczystych plaż i turkusowej wody, ale przede wszystkim z fantastycznych hinduistycznych świątyń. To unikatowa wyspa indonezyjskiego archipelagu, gdzie religia i liczne święta wyznaczają codzienny rytm życia. Przejazd do Ubud – miasta położnego wśród pól ryżowych, w stromych wąwozach w centralnej części wyspy. Od wieków jest uważane za centrum rzemiosła i rękodzieła balijskiego. Można tu zakupić piękne pamiątki: maski, totemy czy różne statuetki panteonu bóstw hinduistycznych. Wieczorem kolacja w lokalnej restauracji, gdzie będzie serwowana wyśmienita kuchnia balijska. Nocleg w Ubud.

Dzień 3: Bali  (śniadanie, lunch)

Przejazd do najsłynniejszej balijskiej świątyni Goa Lawah. Świątynia zbudowana jest tuż przy jaskini, znajdującej się w klifie. Poza licznymi nietoperzami, wierząc legendzie, zamieszkuje ją smok Basuka. Wizyta w tradycyjnej balijskiej wsi Tenganan, w której kobiety wytwarzają słynne w całym kraju, chroniące przed złymi mocami i chorobami, płótno kain geringsing. Wyprodukowanie najlepszej tkaniny zajmuje nawet 5 lat. Następnie zwiedzanie głównej atrakcji wyspy - położonego u podnóża świętej góry Gunung Agung – największego na wyspie kompleksu świątyń hinduistycznych Besakih (Matka Świątyń), najważniejszego miejsca kultu Balijczyków, w którym rocznie odbywa się około 70 świąt. Spacer wśród ponad 200 świątyń połączonych schodami i tarasami przeniesie nas w świat hinduistycznych bóstw. Nocleg w Ubud.

Dzień 4: Bali  (śniadanie, lunch)

Rano wyprawa z hotelu na targ w Ubud, gdzie można wybierać ze świeżych ziół i przypraw, chrupiących warzyw i kawałków mięsa. Następnie przejazd do wioski Laplapan, gdzie będziemy ciepło witani i fachowo oprowadzani przez gospodarza, który pomoże nam odkryć, jak stworzyć swoje własne pyszne autentyczne dania balijskie. Wszystkie zajęcia prowadzone są w języku angielskim przez balijskich kucharzy w pełni zaznajomionych z kuchnią i kulturą balijską oraz w miłej, przyjaznej atmosferze w pięknym ogrodzie kuchennym. Poznamy autentyczne przetwarzanie oleju kokosowego i nauczymy się tworzyć proste dania. Odkryjemy balijskie życie rodzinne, spacerując po wiosce Laplapan, rozmawiając z lokalnymi rolnikami i mieszkańcami lub zwiedzając lokalną świątynię. Lekcję gotowania zakończy wspólny lunch. Powrót do Ubud. Czas wolny na spacery po tym urokliwym miasteczku. Nocleg w Ubud.

Dzień 5: Bali / Nusa Dua lub północ wyspy (śniadanie)

Przejazd do hotelu na północy lub południu wyspy w zależności od wybranej opcji (CAŁA GRUPA JEDZIE DO TEGO SAMEGO HOTELU). Nocleg.

Dzień 6-10: Bali  (śniadanie)

Dzień wolny na wypoczynek. Nocleg.

Dzień 11: Bali / wylot z Bali  (śniadanie, kolacja)

Wykwaterowanie do godziny 18:00. Pożegnalna kolacja.Transfer na lotnisko.

Dzień 12: Wylot z Bali / Przylot do Warszawy

Wylot do Warszawy.

Wyjazd organizowany przy współpracy biura podróży CT Poland, na wyłączność dla firmy IDF.

Program jest ramowy (orientacyjny) i niektóre jego elementy mogą ulec modyfikacji.

Kategoryzacja wszelkich usług jest zgodna ze standardami lokalnymi

 

 

CENA: 6.295 PLN/os. + 1.290 USD*/os.

I rata: 2.295 PLN – przy zgłoszeniu

II rata: 4.000 PLN – do dnia 10.04.2019

II rata: 1.290 USD* – do dnia 10.06.2019

*USD przeliczone na złotówki wg. kursu sprzedaży z dnia wpłaty Banku BGŻ BNP Paribas Fortis.

 

Cena zawiera:

 1. Przelot w klasie ekonomicznej na trasie Warszawa –  Denpasar (Bali) – Warszawa
 2. Transfery i przejazdy wg programu klimatyzowanymi autokarami.
 3. Zakwaterowanie w hotelach ****  w pokojach dwuosobowych: 3 noce w hotelu w Ubud na Bali; 6 nocy w hotelu w Nusa Dua na  Bali lub na północy wyspy Bali (w przypadku braku możliwości zakwaterowania w pokoju dwuosobowym uczestnik szkolenia (singiel) zobowiązany jest do uiszczenia dodatkowej opłaty za pobyt w pokoju jednoosobowym + 590 USD).
 4. Opiekę anglojęzycznego lokalnego przewodnika  w czasie zwiedzania.
 5. Asystę polskiego pilota na całej trasie wycieczki.
 6. Posiłki wg programu: śniadanie w formie bufetu z napojami; lunche; kolacje
 7. Bilety wstępu do obiektów wymienionych w programie.
 8. Ubezpieczenie KLiA (w tym ryzyko powikłań i zaostrzeń chorób przewlekłych, NNW i bagażu).
 9. Składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
 1. Specjalistyczne szkolenie dla lekarzy, w zależności od profilu grupy oraz wykładowcy. Konsultacje, wymiana doświadczeń i analiza przypadków własnych.

Cena nie zawiera:

 1. Napiwków dla lokalnych przewodników i kierowców (70 USD od osoby).
 2. DOPŁATY DO WERSJI ALL INCLUSIVE PODCZAS POBYTU W NUSA DUA: 530 USD/os za pięć dni

Pakiet all-inclusive w Nusa Dua obejmuje: Śniadania, lunche, kolacje wraz napojami. Wybór napojów alkoholowych i niealkoholowych w barze hotelowym od 11:00 do 23:00. Popołudniowe przekąski balijskie

 1. Udziału w wycieczkach i zajęciach fakultatywnych nie objętych programem zwiedzania.
 2. Ewentualnych opłat za fotografowanie i filmowanie.
 3. Usługi tragarzy na lotniskach oraz w hotelach.


Proponowane hotele:

Dubaj

Hilton Garden Inn

https://hiltongardeninn3.hilton.com/en/hotels/uae/hilton-garden-inn-dubai-mall-of-the-emirates-DXBMEGI/index.html

Ubud

Bali Spirit hotel, Emerald room

https://bali-spirit-hotel-ubud.business.site/

Nusa Dua

(południe)

Sadara Boutique Beach resort, Classic room

https://www.sadararesort.com/

Manjangan (północ)

Mimpi hotel, Patio room

https://mimpi.com/menjangan/the-resort.html

 

OPIS HOTELI NA BALI:

BALI SPIRIT HOTEL W UBUD:

Hotel Bali Spirit położony jest na obrzeżach miasta Ubud, w spokojnej okolicy na obrzeżach rzeki Wos, w otoczeniu setek zielonych palm kokosowych, tarasowych ogrodów i roztaczających się z palmami widoków na dolinę. Jest to spokojne miejsce łączące tradycyjną balijską architekturę, wyposażenie bogate w naturalne materiały z bardzo dobrym serwisem. Bali Spirit bardziej przypomina prywatną posiadłość niż hotel. Jest tam 40 apartamentów i pokoi, wszystkie z widokiem, tarasami i dyskretną obsługą uroczego i przyjaznego personelu balijskiego przeszkolonego, aby służyć gościom w każdej potrzebie. Na dole tarasowego ogrodu znajduje się wielki basen z barem i drugim basenem. Restauracja znajduje się obok rzeki w bujnym tropikalnym ogrodzie.  Wszystko ozdobione balijską architekturą i rzeźbami. Kuchnia międzynarodowa, nieformalny bar, biuro informacji turystycznej, recepcja, gabinet masażu, sala konferencyjna, studio jogi, ogród i duży parking dopełniają całości.

SADARA Boutique Beach resort w Nusa Dua:

Butikowy hotel Sadara to stylowy hotel w rejonie Nusa Dua Bali, który oferuje 80 modnie urządzonych pokoi, eleganckie baseny i nadmorskie lokale gastronomiczne oraz tętniący życiem klub plażowy. Każdy szczegół został opracowany z myślą o zachowaniu dziedzictwa Bali i spełnieniu oczekiwań podróżnych wobec miejskiego stylu życia. Rok 1990 to narodziny naszego kurortu na pięknej, piaszczystej plaży znanej jako Tanjung Benoa. Od ponad dwudziestu pięciu lat jesteśmy zaangażowani w promowanie zrównoważonej turystyki poprzez nasz rozwój i naszą charakterystyczną i spersonalizowaną gościnność, która wprowadza ducha balijskiej kultury. W tym  hotelu poczujesz magię tej wyspy.

MIMPI  Resort and Diving:

Rodzinny kurort w ukrytych zakątkach Bali. Ośrodek otworzył swoje podwoje w 1998 roku i od tamtej pory wita tysiące gości z całego świata, którzy szukają szansy na odmłodzenie, odświeżenie i relaks.

Z dumą zapewniają światowej klasy udogodnienia z lokalnym, intymnym akcentem. Twoja wygoda i dobre samopoczucie są najwyższym priorytetem. Na terenie ośrodka znajduje się centrum nurkowe.

Codzienna wyprawa do miejsc nurkowych na wyspie Menjangan jest przygotowywana do wyjazdu o godzinie 09:00 po śniadaniu, bezpośrednio z przystani przy molo. Podróż na wyspę zajmuje około 30 minut. W przypadku dwóch nurkowań przyjazd z powrotem do ośrodka odbywa się około godziny 14:00, dzięki czemu pozostawia wystarczająco dużo czasu na korzystanie z udogodnień ośrodka.

Nurkowanie w słynnych na Bali makrofotografiach Secret Bay i Puri Jati można zorganizować samochodem.

W przeciwieństwie do miejsc nurkowych na wyspie Menjangan, obie lokalizacje oferują płytkie nurkowania na brzegu. Nurkowanie późnym popołudniem lub nocą jest zaaranżowane na kanale Mimpi, wąskim kanale wejściowym łączącym zaciszną zatokę kurortu z otwartą wodą, do której można dotrzeć w ciągu 5 minut łodzią.

 

UWAGI:

 • Oferta została skalkulowana dla grupy min. 20 osób dorosłych zakwaterowanych w pokojach dwuosobowych. W przypadku mniejszej liczby uczestników cena może ulec zmianie.
 • Doba hotelowa zaczyna się o godz. 14 i trwa do godz. 12 dnia następnego. Wcześniejsze zakwaterowanie w dniu przybycia do hotelu jest możliwe jedynie w przypadku dostępności pokoi hotelowych i zgody hotelu. Brak możliwości zakwaterowania przed rozpoczęciem się doby hotelowej nie stanowi wady usługi.
 • Podana standaryzacja hoteli jest kategoryzacją lokalną.
 • W wyjątkowych sytuacjach biuro zastrzega sobie prawo do zmiany podanych hoteli na inne o takim samym lub wyższym standardzie.
 • Cena może ulec zmianie przed podpisaniem umowy w przypadku zmian cen w Indonezji, zmiany kursu rupii indonezyjskiej, mniejszej liczy uczestników,  wzrostu cen biletów lotniczych, zmian w programie.
 • Cena imprezy obejmuje ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą (KL) i pomocy w podróży (assistance) do 100 000 PLN, następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) do 10 000 PLN oraz kosztów utraty lub opóźnienia dostarczenia bagażu podróżnego do 1000 PLN. Za dodatkową opłatą można rozszerzyć wartość ubezpieczenia (więcej informacji udzieli pracownik biura).
 • Klient ma prawo do ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z uczestnictwa w imprezie turystycznej i wczesnego powrotu na warunkach określonych w „ogólnych warunkach ubezpieczenia w podróży zagranicznej GLOBROTER TUiR Allianz S.A.” Ubezpieczenie musi być zawarte w terminie 168 godzin od rezerwacji i wpłaty pierwszej zaliczki jeżeli do daty wycieczki pozostało więcej niż 30 dni lub w dniu rezerwacji i wpłaty zaliczki jeżeli do daty imprezy pozostało 30 dni lub mniej. Koszt ubezpieczenia wynosi 3,94% wartości imprezy w wariancie rozszerzonym o rezygnację z tytułu zaostrzenia chorób przewlekłych.

Organizator zastrzega sobie prawo odwołania wyjazdu w przypadku zbyt małej liczby chętnych.

Firma IDF zastrzega sobie możliwość podniesienia ceny szkolenia zagranicznego w przypadku wzrostu kosztów szczegółowo określonych w regulaminie.

Zgłoszenia:
IDF Sp.z o.o.: 22 868 36 93 Tel./fax. 22 846 04 26 +48 663 011 418
szkolenia@idf.net.pl, www.idf.net.pl

Rezerwacja
Rezerwacja miejsc na podstawie przedpłaty wysokości pierwszej raty
Na konto: IDF Sp. z o.o., PKO BP IX Warszawa
13 1020 1097 0000 7302 0108 3294
z dopiskiem: „Imię Nazwisko, data szkolenia"

Regulamin szkoleń zagranicznych

Popularność szkolenia: 550 odsłon

Nowe oferty szkoleń zagranicznych

Od 30 kwi 2019 do 7 Maj 2019

Prowadzący: lek. dent. Tomasz Kiełkowicz 
...

Od 12 cze 2019 do 23 cze 2019

Nasza propozycja łączy ze sobą to, co Afryka ma...

Od 15 cze 2019 do 22 cze 2019

Wyspa jest zielonym, podzwrotnikowym rajem. Dzięki stałej...

Od 17 cze 2019 do 24 cze 2019

Wspaniałe plaże ze złotym piaskiem i pięknymi...

Nowe oferty szkoleń krajowych

Resuscytacja Krążeniowo-Oddechowa i Automatyczna...

Cykl 3 kursów z prawnikami ze znanego...

Zapraszamy na szkolenia na różnych poziomach...

Zapraszamy na szkolenia na różnych poziomach...

Nasi Partnerzy