Tajlandia – Kraina Uśmiechu

Od niedziela, 11. Marzec 2018 do piątek, 23. Marzec 2018

Wyjazd ma charakter szkoleniowy, którego celem jest zaznajomienie się ze specjalistycznym słownictwem.

Podczas wyjazdu przewidziane:

  • wymiana doświadczeń, analiza przypadków klinicznych
  • rozszerzenie umiejętności praktycznych: mówienie, słuchanie, rozmawianie o różnych stopniach zaawansowania
  • panel dyskusyjny
  • Certyfikat w języku angielskim

Bangkok Bang Pain Ayutthaya Rzeka Kwai Kanchanaburi Kwai Noi • Tam Krasae Damnoen Saduak Phetchaburi Hua Hin

Po
łączenie zwiedzania z pełnym relaksem na rajskiej plaży. Bajkowe świątynie, miejsca związane z historią, spotkania z życiem codziennym Tajów. W programie są takie atrakcje jak dawna i nowa stolica Tajlandii, największy pływający bazar, słynne mosty i oczywiście nieziemskie krajobrazy Tajlandii. Warto skorzystać z programu fakultatywnego i wybrać się na kolację na 78. piętrze, przejażdżkę na słoniu, czy rejs tradycyjną łodzią. Na koniec wypoczynek na pięknej wyspie Koh Samui. Trasa w Tajlandii: ok. 800 km.

 

DZIEŃ 1

Zbiórka uczestników na lotnisku. Wylot do Tajlandii.

DZIEŃ 2

Przylot do Bangkoku. Powitanie na lotnisku przez lokalnego przewodnika. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): kolacja w restauracji na 78. piętrze hotelu Baiyoke Sky, najwyższego budynku w Tajlandii, skąd roztacza się panoramiczny widok na miasto. Następnie wieczorny spacer po słynnej ulicy Khao San. Powrót do hotelu, nocleg.

DZIEŃ 3

Śniadanie. Zwiedzanie największych atrakcji BANGKOKU: Świątyni Szmaragdowego Buddy, która jest najważniejszym sanktuarium kraju oraz Pałacu Królewskiego, historycznej siedziby królów Tajlandii. Przejazd przez królewską dzielnicę Dusit, gdzie znajdują się m.in. sala tronowa Ananta Samakhom, pomnik króla Ramy V na koniu oraz pałac Paruskawan, w którym na początku XX w. mieszkała słynna księżniczka Katia. Wizyta w Świątyni Leżącego Buddy, w której znajduje się jeden z największych na świecie posągów Buddy mierzący aż 46 m. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka tradycyjną łodzią po rzece Chaophraya i kanałach Bangkoku, które były podstawowym szlakiem komunikacyjnym dawnego miasta. Przejazd przez dzielnicę chińską. Zwiedzanie Świątyni Złotego Buddy. Wieczorem fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): przejazd na nocny targ Asiatique Riverfront. Kolacja serwowana składająca się z tradycyjnych tajskich dań oraz rewia transwestytów – Calypso. Czas wolny na zakupy na największym targu nocnym Bangkoku, gdzie znaleźć można mnóstwo restauracji, ulicznego jedzenia i straganów z pamiątkami. Powrót do hotelu, nocleg.

DZIEŃ 4

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie letniej rezydencji króla w BANG PAIN nieopodal Bangkoku. Przejazd do dawnej stolicy Tajlandii – AYUTTHAYA. Zwiedzanie malowniczych ruin pałacu i świątyń. Miasto przeżywało okres rozkwitu od połowy XIV do XVIII w. i było wtedy jednym z najbogatszych i najpotężniejszych ośrodków miejskich w Azji. Znajdowało się tu ponad 2000 pozłacanych świątyń, których blask widoczny był z odległości wielu kilometrów. Następnie wyjazd do KANCHANABURI. Czas wolny przy słynnym moście na RZECE KWAI. Zakwaterowanie w hotelu położonym nad brzegiem rzeki, w otoczeniu tropikalnej roślinności, nocleg.

DZIEŃ 5

Śniadanie. Wykwaterowanie. Krótki przejazd do niewielkiej wioski. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): 30-min. przejażdżka na słoniu. Przejazd do przystani nad rzeką KWAI NOI. Przepłynięcie łodziami do wioski zamieszkanej przez mniejszość Mon. Chwila czasu wolnego w wiosce, gdzie panują bardzo skromne i surowe warunki życia. Następnie wizyta w jaskini TAM KRASAE, w której znajduje się posąg siedzącego Buddy. Z jaskini roztacza się piękny widok na drewniany most Wampo, który stanowi część słynnej Drogi Śmierci wybudowanej przez Japończyków podczas II wojny światowej. Zakwaterowanie w hotelu w Kanchanaburi, nocleg.

DZIEŃ 6

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do DAMNOEN SADUAK, gdzie znajduje się najsłynniejszy w Tajlandii pływający targ. Okoliczni kupcy sprzedają z łodzi owoce, warzywa i inne artykuły spożywcze oraz wyroby lokalnego rzemiosła. Można tu spróbować tradycyjnych dań przygotowywanych na łodziach. Czas wolny na zakupy. Zwiedzanie pałacu królewskiego Khao Wang w miejscowości PHETCHABURI. Pałac zbudowany w 1859 roku przez króla Mongkuta (Rama IV) położony jest na szczycie wzgórza, na które można wjechać kolejką linową. Po południu przejazd do HUA HIN – nadmorskiej miejscowości położonej ok. 220 km na południowy wschód od stolicy Tajlandii. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

DZIEŃ 7

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do przystani w prowincji Chumphon. Przeprawa katamaranem na wyspę SAMUI z zawinięciem do portów na wyspie Koh Tao i Koh Phangan po drodze. Po przybyciu na Samui spotkanie z anglojęzycznym rezydentem i przejazd do wybranego hotelu. Zakwaterowanie, nocleg

DZIEŃ 8 – 11

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie lub udział w wycieczkach fakultatywnych (za dodatkową opłatą na miejscu). Nocleg.

DZIEŃ 12

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko, przelot do Bangkoku, następnie wylot do Polski.

DZIEŃ 13

Przylot do Polski.

Wyjazd organizowany jest przy współpracy Biura Podróży Itaka.

*Wyjazd łączony z klientami indywidualnymi kontrahenta*

Program jest ramowy (orientacyjny) i niektóre jego elementy mogą ulec modyfikacji.

Kategoryzacja wszelkich usług jest zgodna ze standardami lokalnymi.

 

Cena: 7.988 PLN / OS.

*Wyjazd na szkolenie stanowi koszt uzyskania przychodu.


I rata: 2.988 PLN – 
przy zgłoszeniu 

II rata: 3.000 PLN – do dnia 05.XI.2017 r.

III rata: 2.000 PLN – do dnia 15.I.2018  r.

 

Cena zawiera:

- przelot na trasie Polska-Tajlandia-Polska, Koh Samui-Bangkok,  

- obowiązkowe opłaty lotniskowe i dopłatę transportową,

- przejazd autokarem zgodnie z programem wycieczki,  

- zakwaterowanie: 10 noclegów w hotelach ***, 2 w Bangkoku, 1 nocleg w okolicy rzeki Kwai, 1 w mieście Kanchanaburi, 1 w Hua Hin, 5 na Koh Samui w hotelu CENTARA VILLAS SAMUI****+,  pokoje 2-osobowe z łazienkami (w przypadku braku możliwości zakwaterowania w pokoju dwuosobowym uczestnik szkolenia (singiel) zobowiązany jest do uiszczenia dodatkowej opłaty za pobyt w pokoju jednoosobowym),

- wyżywienie: 10 śniadań oraz wyżywienie all inclusive podczas pobytu na Koh Samui,

- ubezpieczenie KL i NW – Itaka Simple Egzotyka,

- turystyczny Fundusz Gwarancyjny (15 zł / osoba),

- warunki Rezerwacji Grupowych,

- opiekę pilota podczas objazdu, pozostałe dni kontakt telefoniczny z pilotem i opieka anglojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta,

- specjalistyczne szkolenie dla lekarzy, w zależności od profilu grupy oraz wykładowcy. Konsultacje, wymiana doświadczeń i analiza przypadków własnych.

Cena nie zawiera:

- zwyczajowych napiwków oraz wydatków własnych,

- obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, wynajem łodzi i lokalni przewodnicy: ok. 140 USD, napiwki: ok. 5 USD/os./dzień.

- opłaty fakultatywne: rejs w Bangkoku: ok. 15 USD; kolacja w restauracji na 78. piętrze hotelu Baiyoke Sky: ok. 45 USD; Asiatique i Calypso: ok. 45 USD, przejażdżka na słoniu: ok. 35 USD.

- dodatkowego rozszerzonego ubezpieczenia oraz ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z wyjazdu – w przypadku tego wariantu możliwość zgłoszenia jedynie do 3 dni od wpłaty zaliczki, nie później jednak niż 65 dni przed datą wyjazdu.

UWAGA! Zabierając ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że przy wymianie akceptowane są banknoty nieuszkodzone, niepopisane, wydane po 2001 r.

Organizator zastrzega sobie prawo odwołania wyjazdu w przypadku zbyt małej liczby chętnych.

Firma IDF zastrzega sobie możliwość podniesienia ceny szkolenia zagranicznego w przypadku wzrostu kosztów szczegółowo określonych w regulaminie.

Zgłoszenia:
IDF Sp.z o.o.: 22 868 36 93 Tel./fax. 22 846 04 26 +48 663 011 418
szkolenia@idf.net.pl, www.idf.net.pl

Rezerwacja
Rezerwacja miejsc na podstawie przedpłaty wysokości pierwszej raty
Na konto: IDF Sp. z o.o., PKO BP IX Warszawa
13 1020 1097 0000 7302 0108 3294
z dopiskiem: „Imię Nazwisko, szkolenie data szkolenia"

Regulamin szkoleń zagranicznych

Pliki do pobrania:

Popularność szkolenia: 363 odsłony

Nowe oferty szkoleń zagranicznych

Od 22 wrz 2017 do 29 wrz 2017

Zakynthos - Sami - Zatoka Polis - Frikes - Vathi...

Od 10 paź 2017 do 17 paź 2017

Gran Canaria to najsłynniejsza z wysp w...

Od 28 paź 2017 do 4 lis 2017

Zrodzona z ognia i wody przed milionami lat, wyłania się majestatycznie z...

Nowe oferty szkoleń krajowych

Nasi Partnerzy