SYCYLIA - włoski przedsmak wakacji (Boże Ciało)

Od niedziela, 7. Czerwiec 2020 do niedziela, 14. Czerwiec 2020

Wyjazd ma charakter szkoleniowy, którego celem jest zaznajomienie się ze specjalistycznym słownictwem.

Podczas wyjazdu przewidziane:

  • wymiana doświadczeń, analiza przypadków klinicznych
  • rozszerzenie umiejętności praktycznych: mówienie, słuchanie, rozmawianie o różnych stopniach zaawansowania
  • panel dyskusyjny
  • Certyfikat w języku angielskim

Sycylia, największa wyspa na Morzu Śródziemnym od wieków fascynuje egzotyką, bogactwem zabytków i krajobrazami, które stały się natchnieniem dla wielu artystów. Już przez starożytnych nazywana Wyspą Słońca, szczyci się największą w Europie liczbą godzin słonecznych w ciągu roku. 

 

 

"Powtórne leczenie kanałowe i inne problemy endodontyczne spotykane w gabinetach  lekarzy stomatologii ogólnej: najnowsze zalecenia i doniesienia. Kiedy skierować do specjalisty a kiedy  można sobie poradzić samemu?”

 

AKADEMIA ENDO - NOWOCZESNA ENDODONCJA W PIGUŁCE.

Wyjazd ma charakter szkoleniowy.

 

Liczba miejsc ograczniona!

 

 

     Prowadzący: lek. dent. Tomasz Kiełkowicz

 

Ukończył  Łódzką Akademię Medyczną. Od roku 2006 jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego, uczestniczy w wielu sympozjach i kursach praktycznych poświęconych endodoncji, która jest jego pasją. Od wielu lat prowadzi w Tomaszowie Mazowieckim własną praktykę zajmującą się leczeniem endodontycznym z wykorzystaniem mikroskopu. Od 2015 roku naucza zawodu na kierunku higienistka stomatologiczna w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Tomaszowie Mazowieckim.

 

Od 2012 roku współpracuje z firmą IDF w charakterze wykładowcy. Pracuje również jako podwykonawca leczenia endodontycznego w klinice w Warszawie. Od października 2019 r. prowadzi zajęcia ze studentami w Zakładzie Endodoncji na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. W wolnym czasie (którego praktycznie nie ma) gra w siatkówkę oraz uczestniczy w szkoleniach dotyczących analizy technicznej rynków kapitałowych. Prowadzi szkolenia endodontyczne w kraju oraz za granicą.

Specjalnie dla uczestników szkolenia konsultacja z prowadzącym podczas całego wyjazdu oraz po powrocie drogą mailową.