Sri Lanka + Malediwy

Od czwartek, 7. luty 2019 do poniedziałek, 18. luty 2019

Wyjazd ma charakter szkoleniowy, którego celem jest zaznajomienie się ze specjalistycznym słownictwem.

Podczas wyjazdu przewidziane:

 • wymiana doświadczeń, analiza przypadków klinicznych
 • rozszerzenie umiejętności praktycznych: mówienie, słuchanie, rozmawianie o różnych stopniach zaawansowania
 • panel dyskusyjny
 • Certyfikat w języku angielskim

UWAGA: BRAK MIEJSC!!

 

1)   07.02.2019 WARSZAWA – DUBAJ (catering w samolocie)

Spotkanie grupy na lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie na 2 godziny przed odlotem samolotu przy stanowisku recepcyjnym.  Odprawa biletowo – bagażowa. Nocny przelot na Sri Lankę z przesiadką w Dubaju.

2)   08.02.2019 KOLOMBO – HABARANA - Sigiriya (lunch, kolacja)

Rano przylot na Sri Lankę. Na lotnisku, po odprawie granicznej i odebraniu bagażu tradycyjne przywitanie wieńcami kwiatów symbolizującymi szczęście i powodzenie podczas nadchodzącej podróży. Przejazd klimatyzowanym autokarem do miejscowości Habarana. Po drodze lunch w lokalnej restauracji. Tego dnia odwiedziny w skalnej twierdzy Sigiriya i wspinaczka na Lwią Skałę – miejsce wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Dojazd do eleganckiego hotelu Cinnamon Lodge w Habarana http://www.cinnamonhotels.com/en/cinnamonlodgehabarana/. Tradycyjna ceremonia powitalna „zapalenia lampy” z tancerzami i bębnami.  Zakwaterowanie w hotelu. Czas na odświeżenie po podróży. Wieczorem kolacja powitalna dla grupy w restauracji hotelowej. Nocleg.

3)   09.02.2019 HABARANA - POLLONARUWA – MINNERAYA – HABARANA (śniadanie, lunch, kolacja)

Po śniadaniu w hotelu przejazd do drugiej w kolejności stolicy kraju, starożytnej Pollonaruwy. Obecnie dawna stolica jest olbrzymim parkiem archeologicznym, na terenie którego znajduje się wiele pozostałości dawnej świetności miasta ze świątyniami, pałacami i wielkim rozmachem architektonicznym na czele. Zwiedzanie starożytnych ruin. Lunch dla grupy w restauracji lokalnej. Po południu przesiadka do samochodów terenowych i wyprawa do Parku Narodowego Minneriya w poszukiwaniu stad słoni, które upodobały sobie to miejsce a szczególnie centralny wodopój czyli jezioro Minneriya Tank. Powrót na wieczór do hotelu w Habarana. Kolacja w resorcie Cinnamon Lodge. Nocleg.

 

4)   10.02.2019 HABARANA –  DAMBULA – KANDY (śniadanie, lunch, kolacja)

Rano po śniadaniu odwiedziny w jaskiniach w Dambula – jest to jedno z najświętszych miejsc buddyzmu, a malowane jaskinie i olbrzymie rzeźby Buddy robią niesamowite wrażenie na zwiedzając ych i pielgrzymach. Następnie przejazd w kierunku Kandy. Dojazd do trzeciego już miejsca wpisanego na listę UNESCO, a mianowicie do jednej ze stolic Sri Lanki – Kandy. Po drodze krótka wizyta w ogrodzie przypraw. Lunch. Zwiedzanie Świątyni Zęba Buddy – jednego z najświętszych miejsc buddyzmu, do którego pielgrzymują wierni tej religii z całego buddyjskiego świata. Przejazd do hotelu na kolację i nocleg.

5)   11.02.2019 KANDY- NUWARA ELIYA (śniadanie, lunch, kolacja)

Dotarcie do stacji kolejowej.  4 godzinny przejazd pociągiem jedną z  najładniejszych tras kolejowych pośród tarasów herbacianych do serca krainy herbaty. Dojazd do Nanoya i dalszy przejazd do stolicy regionu Nuwara Eliya. Wizyta w fabryce herbaty. Zakwaterowanie w 4* eleganckim hotelu położonym pośrodku plantacji herbaty. Kolacja i nocleg.

6)   12.02.2019 HORTON PLAINS  – YALA - SAFARI SAMOCHODOWE (śniadanie piknikowe, lunch, kolacja)

Wcześnie rano przejazd do rezerwatu przyrody Horton Plai ns. Park słynie z wielu dzikich zwierząt, ale też z niesamowitych widoków. Przy dobrej pogodzie z miejsca zwanego Końcem Świata, można podziwiać panoramę na całą południowa część wyspy aż po Ocean Indyjski – czyli widok rozciąga się nawet na 100km! Ok. 3h trekking do punktów widokowych. Następnie zjazd z wyżyn i powrót do upalnej części kraju 2tys metrów niżej! Po drodze lunch w restauracji. Po południu dotarcie do lodge’y safari usytuowanej w otulinie Parku Narodowego Yala. Po zakwaterowaniu popołudniowe safari samochodowe w poszukiwaniu dzikich zwierząt i pięknych widoków. W parku można także zobaczyć słonie, bawoły a także  pawie, małpy, krokodyle a nawet niedźwiedzie! (wargacze lankijskie). Kolacja w lodge’y Cinamon Wild 4* http://www.cinnamonhotels.com/en/cinnamonwildyala/.

7)   13.02.2019 YALA – WELIGAMA (śniadanie piknikowe, lunch, kolacja)

Wcześnie rano wyjazd na poranne safari w specjalnie przystosowanych samochodach terenowych z napędem 4x4 po Parku Narodowym Yala. Rano najłatwiej zobaczyć lamparty, które są chlubą parku – to właśnie tutaj występuje największe na świecie zagęszczenie lampartów na km2! Powrót do hotelu, wykwaterowanie i przejazd na południowe wybrzeże wyspy. Po drodze przystanek w miejscu, gdzie można zobaczyć tradycyjne połowy ryb z olbrzymich wbitych w dno morskie żerdzi, na których przez kilka godzin pracują rybacy. Dotarcie do resortu plażowego Amari o standardzie 4*. Po południu błogi odpoczynek na plaży pod palmami i przy basenie. Wieczorem kolacja w hotelu. Nocleg.

8)   14.02.2019 MIRISSA – GALE – BERUWELA – MALEDIWY (śniadanie, lunch - napoje alkoholowe do 23:00)

Rano jedna z największych atrakcji Sri Lanki przejazd do portu w Mirissie i rejs w poszukiwaniu największych wielorybów świata Płetwali Błękitnych. Podczas rejsu można też zaobserwować delfiny a nawet żółwie morskie, które składają swoje jaja właśnie na plażach Sri Lanki. Następnie przejazd do kolonialnego portugalskiego miasta Gale. Krótkie zwiedzanie z wizytą na murach obronnych i w forcie. Lunch w restauracji w miasteczku. Wreszcie dojazd do hotelu położonego na plaży w pobliżu Kolombo – hotel 3*. Czas na odświeżenie się i przepakowanie. Następnie przejazd na lotnisko do Kolombo. Wylot o godz. 20:15 na Malediwy. Przylot na lotnisko w Male. Transfer łodzią do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu All Inclusive 4* sieci Club Med.

09-11)   15-17.02.2019 MALEDIWY (All Inclusive w hotelu)

Odpoczynek w hotelu All Inclusive – możliwość korzystania z wycieczek fakultatywnych. Po południu transfer na wyspę Male. Wieczorem transfer na lotnisko i wylot do Europy 22:55.

12)      18.02.2019 DUBAJ – WARSZAWA (catering w samolocie)

O godzinie 02:05 przylot na lotnisko w Dubaju. Wstęp do saloniku lotniskowego Marhaba. W saloniku w cenie napoje, przekąski, prysznic i strefa odpoczynku. Następnie o godzinie 08:10 dalszy przelot do Warszawy. Zakończenie programu.

Wyjazd organizowany przy współpracy biura podróży Terra Aventura, na wyłączność dla firmy IDF.

Program jest ramowy (orientacyjny) i niektóre jego elementy mogą ulec modyfikacji.

Kategoryzacja wszelkich usług jest zgodna ze standardami lokalnymi

 

 

Zakwaterowanie na 3 noce w hotelu z pakietem All Inclusive Club Med Kani:

Resort Club Med Kani 4* znajduje się w północnej części kraju 50 km od stolicy Male. Wybudowany został na prywatnym atolu i otoczony jest turkusowym bezmiarem wód. To idealne miejsce dla miłośników snorklowania i nurkowania, gdyż w okolicy jest dużo podwodnego życia. Obiekt szczyci się 2 restauracjami serwującymi wyśmienite dania kuchni międzynarodowej i lokalnej (także niskokalorycznej), ekskluzywnie urządzonymi pokojami oraz 2 barami oferującymi szeroki wachlarz napojów alkoholowych i bezalkoholowych. Można tu uprawiać różne sporty takie jak żeglowanie na katamaranach, pływanie na desce stand up board, uczestniczyć w zajęciach gimnastycznych prowadzonych w salach jak i w basenie oraz ćwiczyć jogę z instruktorem. Są też prowadzone zajęcia artystyczne takie jak malowanie na jedwabiu. Hotel wieczorami zapewnia także inne rozrywki, a wśród nich koncerty na żywo, przedstawienia czy dyskoteki.

 • Proponujemy zakwaterowanie w odnowionych pokojach dwuosobowych (29 m2) z łazienkami wyposażonymi w prysznic, klimatyzację, wiatrak, suszarkę. Pokoje są wyposażone w mini lodówkę, telefon, TV i sejf. Dostępne są również pokoje Delux oraz suity na wodzie za dodatkową opłatą.
 • Na miejscu dostępne są: basen, teren do gry w bule, tenis stołowy i wielkie szachy. Za dodatkową opłatą dostępne są atrakcje takie jak: łowienie ryb na głębokiej wodzie, skutery wodne, flyboard, loty hydroplanem, kursy nurkowania z butlą.
 • http://clubmed.pl/kluby/dla-kogo/dla-par/kani-malediwy-all-inclusive/

 

Malediwy:

 • Tropikalne Malediwy – to wyjazd do miejsca, które spokojnie można nazwać rajem.
 • Malediwy to blisko 1200 niewielkich wysp osadzonych na 26 koralowych atolach znajdujących się w odległości ok. 500 km na południowy zachód od Indii. Każdą z wysp otacza błękitna laguna i biały pierścień aksamitnego piasku. Niestety ten raj za niedługo może całkowicie zniknąć pod wodą. Średnia wysokość wysp wynosi jedyne 2,5 m n.p.m., a poziom wód rośnie wraz z topnieniem lodowców. Koniecznie należy odwiedzić to miejsce, póki ten ziemski raj jeszcze nie jest utracony…

Malediwy to idealne miejsce, by poznawać uroki świata podwodnego, bawić się w uprawianie sportów wodnych, korzystać ze SPA, jak również wypoczywać na jednej z najpiękniejszych plaży świata niespiesznie sącząc kolorowy koktajl przez słomkę.

Pakiet All inclusive zawiera:

 • Posiłki w głównej restauracji:
 •  Śniadania
 • Obiady
 •  Kolacje (codziennie tematyczny bufet)
 • Przekąski serwowane cały dzień
 • Napoje bezalkoholowe w barze i do posiłków
 • Wino białe, czerwone i rose do lunchu i kolacji
 • Napoje serwowane między 10:00 rano a północą
 •  Alkohol wysokoprocentowy
 • Koktajle
 • Wino
 •  Piwo
 • Wszystkie sporty dostępne w klubie: snorklowanie, żeglarstwo na katamaranach, kajaki, deski standup paddle board, zajęcia gimnastyczne, aquafitness, joga.
 • Rozrywka – wieczorne przedstawienia i dyskoteki

Wycieczki na miejscu dostępne za dodatkową opłatą:

1. Blue lagoon 150 USD

Blue lagoon to 4godzina wycieczka motorówkami po wodach Północnego Atolu. Pierwszą atrakcją będzie postój na kotwicy przy rafie koralowej i czas na snorkelling. Żyje tu wiele pięknych i kolorowych gatunków stworzeń. Następnie przemieścimy się na jedną z rajskich wysp by w błogim nastroju oddawać się kąpieli słonecznej. Na koniec czeka nas wizyta w lokalnej wiosce, która pozwoli przyjrzeć się miejscowemu życiu. Będzie tu możliwość zakupu lokalnego rękodzieła.

2. Lobster Picnic – 205 USD

4 godzinna wycieczka, w czasie której uczestników czeka 45 minut snorkellingu z rekinami, żółwiami, płaszczkami i innymi kolorowymi rybkami. Następnie raj dla podniebienia - homar i inne owoce morza serwowane w pięknej scenerii tropikalnej wyspy.

2. Submarine & Male – 223 USD

Odkrywanie podwodnego życia na głębokości 30 metrów (45 minut). Następnie spacer po Male i czas na zwiedzanie.

3. Line fishing - 106 USD

Wycieczka dla miłośników wędkowania. Żyją tu takie gatunki ryb jak snapper, jackfish czy neddlefish. Złowione ryby będą przyrządzone na kolację przez hotelowego szefa kuchni.

4. Deep sea fishing 608 USD za łódź dla 4 os

Kolejna opcja dla wędkarzy- tym razem połowy na pełnym morzu. Można tu złowić barakudy, żaglice i tuńczyki. Złowione ryby będą przyrządzone na kolację przez hotelowego szefa kuchni.

5. Malediwy z powietrza Dostępne są loty panoramiczne wodolotem oraz parasailing – 140 USD

6. Lot widokowy – 212 USD

7. Godzinny rejs łodzią ze szklanym dnem – 51 USD

Wycieczki na Jet Ski

 1. 30 i 50 minutowa wycieczka na skuterze wodnym w poszukiwaniu delfinów - 30 min – 215 USD, 50 MIN- 292 USD
 2. Sunset tour - dwugodzinna wycieczka na skuterze wodnym o zachodzie słońca – 313 USD

10. 2 godzinna wycieczka skuterem połączona ze snorklowaniem – 410 USD

11. Półdniowa wycieczka na jetski a w planie snorklowanie, leżakowanie na plaży i wizyta w lokalnej wiosce – 508 USD

12. Sporty wodne: narty wodne, monoski (jednanarta, wake, dmuchany „banan” ciągnięty przez motorówkę – 30 min 57USD

13. Rejsy szybką motorówką, lot na flyboardzie czy nurkowanie – cena na zapytanie

 

CENA: 7.900 PLN/os. + 2.680 USD*/os.

 

I rata: 3.900 PLN – przy zgłoszeniu

II rata: 1.280 USD* – do dnia 10.07.2018

III rata: 1.400 USD* – 10.11.2018

IV rata: 4.000 PLN – 10.12.2018

*USD przeliczone na złotówki wg. kursu sprzedaży z dnia wpłaty Banku BGŻ BNP Paribas Fortis.

 

 

Cena zawiera:

 • Przelot liniami Emirates na trasie WAW– CMB – MAL - WAW
 • Zakwaterowanie w pokojach 2-os w hotelu zgodnie z programem
 • Transfer klimatyzowanym autokarem (na pokładzie woda mineralna)
 • Bilety wstępów oraz atrakcje wg programu
 • Wyżywienie zgodnie z programem
 • All Inclusive na Malediwach zgodnie z polityką hotelu.
 • Opieka 1 pilota z ramienia biura podróży
 • Wizę na Sri Lankę (biuro podróży pośredniczymy w uzyskaniu wizy)
 • Specjalistyczne szkolenie dla lekarzy, w zależności od profilu grupy oraz wykładowcy. Konsultacje, wymiana doświadczeń i analiza przypadków własnych

Cena nie zawiera:

 • Zakwaterowanie w pokojach 1-os w hotelu zgodnie z programem, dopłata za pokój 1-osobowy 3.000pln
 • Wydatków natury osobistej
 • Napiwki dla kierowców i lokalnych przewodników 50USD/os
 • Kosztu wycieczek fakultatywnych – ceny wskazane w programie.

Organizator zastrzega sobie prawo odwołania wyjazdu w przypadku zbyt małej liczby chętnych.

Firma IDF zastrzega sobie możliwość podniesienia ceny szkolenia zagranicznego w przypadku wzrostu kosztów szczegółowo określonych w regulaminie.

Zgłoszenia:
IDF Sp.z o.o.: 22 868 36 93 Tel./fax. 22 846 04 26 +48 663 011 418
szkolenia@idf.net.pl, www.idf.net.pl

Rezerwacja
Rezerwacja miejsc na podstawie przedpłaty wysokości pierwszej raty
Na konto: IDF Sp. z o.o., PKO BP IX Warszawa
13 1020 1097 0000 7302 0108 3294
z dopiskiem: „Imię Nazwisko, data szkolenia"

Regulamin szkoleń zagranicznych

Popularność szkolenia: 1330 odsłon

Nowe oferty szkoleń zagranicznych

Od 27 gru 2018 do 4 sty 2019

Niezapomniane widoki, piaszczyste plaże, krystalicznie czysty...

Od 30 gru 2018 do 6 sty 2019

Zjawiskowe plaże, ezgotyczne krajobrazy,...

Od 31 sty 2019 do 3 lut 2019

Wyjazd podczas największych wyprzedaży w...

Od 7 lut 2019 do 18 lut 2019

KOLOMBO-HABARANA-SIGIRIYA-POLLONARUWA-MINNERAYA-...

Nowe oferty szkoleń krajowych

Nasi Partnerzy