Rejs Transatlantycki: Wielka Brytania - Nowy York

Od niedziela, 2. Wrzesień 2018 do środa, 12. Wrzesień 2018

Wyjazd ma charakter szkoleniowy, którego celem jest zaznajomienie się ze specjalistycznym słownictwem.

Podczas wyjazdu przewidziane:

 • wymiana doświadczeń, analiza przypadków klinicznych
 • rozszerzenie umiejętności praktycznych: mówienie, słuchanie, rozmawianie o różnych stopniach zaawansowania
 • panel dyskusyjny
 • Certyfikat w języku angielskim

Szkolenie podczas niezapomnianej wyprawy przez Atlantyk wspaniałym liniowcem Queen Mary II, flagowym statkiem linii Cunard. Tygodniowy rejs z Southampton w Wielkiej Brytanii do Nowego Jorku to szansa nostalgicznego powrotu do czasów luksusowych liniowców, prawdziwych morskich pałaców, przemierzających oceany na początku XX wieku. Okazja by zakosztować życia pełnego przepychu.

Odnowione, pełne przepychu wnętrza, znakomita kuchnia i bogaty program rozrywkowy czynią Queen Mary prawdziwym symbolem nieprzemijającej spuścizny i inspiracji jednej z najstarszych linii żeglugowych. Rejs będzie zakończony zwiedzaniem Nowego Yorku.  
  

Dzień 1: Wylot z Warszawy  / Londyn / Southampton
Spotkanie z pilotem i grupą w hali odlotów Lotniska Chopina w Warszawie. Przelot do Londynu. Przejazd do Southampton.  Wejście na statek Queen Mary 2. Zapoznanie się ze statkiem. Czas wolny. Nocleg na statku. Rodzaj kabiny: kabina z oknem 

Dzień 2: Rejs przez Atlantyk (posiłki na statku)
Dzień na morzu podczas którego można korzystać z licznych atrakcji oferowanych na statku. Statek słynie z wyśmienitej i niezwykle urozmaiconej kuchni podawanej w wielu eleganckich wnętrzach na kilku z trzynastu pokładów. Nocleg na statku. 

Dzień 3: Rejs przez Atlantyk (posiłki na statku)
Dzień na morzu podczas którego można korzystać z licznych atrakcji oferowanych na statku. Chlubą statku są codzienne wieczorne show takie jak przedstawienia muzyczne i teatralne czy też muzyka na żywo w barach nocnych. Bale, wieczory koktajlowe i wydarzenia specjalne odbywają się w największej pływającej sali balowej świata. Nocleg na statku.

Dzień 4: Rejs przez Atlantyk (posiłki na statku)
Dzień na morzu podczas którego można korzystać z licznych atrakcji oferowanych na statku. Oprócz licznych rozrywek wieczornych, biblioteki, sklepów i galerii, statek oferuje atrakcje sportowe, które obejmują nowocześnie wyposażone siłownie, zajęcia fitness, baseny, jogging po bieżni wokół pokładu (dwa okrążenia to ponad 1 kilometr), grę w tenis (w wersji paddle), shuffleboard oraz golfa. Nocleg na statku.

Dzień 5: Rejs przez Atlantyk (posiłki na statku)
Dzień na morzu podczas którego można korzystać z licznych atrakcji oferowanych na statku. Należy do nich pełnowymiarowe planetarium, gdzie odbywają się pokazy nieba, projekcje filmowe oraz kurs nawigacji za pomocą gwiazd. Nocleg na statku. 

Dzień 6: Rejs przez Atlantyk (posiłki na statku)
Dzień na morzu podczas którego można korzystać z licznych atrakcji oferowanych na statku. Jedną z nich jest spa, strefa relaksującej ciszy, gdzie można delektować się sauną, kąpielami i zabiegami upiększającymi oraz masażami wszelkiego typu (kamieniami, ajurwedyjski, tajski itd.) Nocleg na statku.

Dzień 7: Rejs przez Atlantyk (posiłki na statku)
Dzień na morzu podczas którego można korzystać z licznych atrakcji oferowanych na statku. Co ciekawe, w rejs można zabrać także psa, który może podróżować w jedynym na świecie nawodnym psim hoteliku. Właściciele w dowolnym momencie mogą zabierać psy na spacery po pokładzie. Nocleg na statku.

Dzień 8: Przypłynięcie do Nowego Jorku / Nowy Jork (kolacja)

Przypłynięcie do Nowego Jorku do nabrzeża w Brooklynie. Transfer do hotelu. Jeżeli czas pozwoli wizyta w Central Parku oraz oglądanie Empire State Buiding. Kolacja w restauracji lokalnej serwującej tradycyjne dania nowojorskie. Nocleg w Nowym Jorku. 

Dzień 9: Nowy Jork (śniadanie, lunch)

Całodzienne zwiedzanie Nowego Jorku, w programie: spacer po Wall Street i poznawanie historii instytucji finansowych, przepłynięcie promem na Liberty Island a tam wizyta przy Statule Wolności oraz w muzeum. Spacer do Ground Zero oraz 9/11 Memorial aby oddać cześć zmarłym w tragedii z 2001 roku. Nocleg w Nowym Jorku.

Dzień 10: Wylot z Nowego Jorku (śniadanie)

Czas wolny na zakupy. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.

Dzień 11: Przylot do Warszawy

Wyjazd organizowany jest przy współpracy biura podróży CT Poland. 

 

Program jest ramowy (orientacyjny) i niektóre jego elementy mogą ulec modyfikacji.
Kategoryzacja wszelkich usług jest zgodna ze standardami lokalnymi. 

 

  

Cena: 4.140 PLN + 3.070 EUR*/os. 
*Wyjazd na szkolenie stanowi koszt uzyskania przychodu.

 

I rata: 4.140 PLN – przy zgłoszeniu   

II rata: 1.570 EUR* – do dnia 10.IV.2018 

III rata: 1.500 EUR* – do dnia 10.VII.2018 

*EUR przeliczone na złotówki wg. kursu sprzedaży z dnia wpłaty Banku BGŻ BNP Paribas Fortis.

 

Cena zawiera: 

1.  Przelot na trasie Warszawa – Londyn; Nowy Jork – Warszawa liniami LOT w klasie ekonomicznej. 

2.  Rejs liniowcem Queen Mary 2 zgodnie z programem armatora 

3.  Opłaty portowe oraz obowiązkowe napiwki podczas rejsu. 

4.  Zakwaterowanie w kabinie 2-os z oknem podczas rejsu, zakwaterowanie w hotelu **** w Nowym Jorku w pokojach 2-os ze śniadaniami (w przypadku braku możliwości zakwaterowania  w pokoju dwuosobowym uczestnik/singiel szkolenia zobowiązany jest do uiszczenia dodatkowej opłaty za pobyt w pokoju jednoosobowym + 1.150 EUR), 

6.  Transfery i przejazdy wg programu klimatyzowanym autokarem lub mikrobusem. 

7.  Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów wymienionych w programie. 

8.  Opiekę lokalnego przewodnika w czasie zwiedzania Nowego Jorku. 

9.  Opiekę polskiego pilota na całej trasie wyjazdu.

10.  Posiłki wg programu. Podczas rejsu: 3 posiłki główne, przekąski między posiłkami. Napoje: woda stołowa, kawa zwykła, herbata, mleko, z dystrybutorów dostępne w restauracji bufetowej podczas śniadania i lunchu, soki do śniadania. W Nowym Jorku - śniadania, jedna kolacja i jeden lunch. 

11.  Ubezpieczenie KLiA (w tym ryzyko powikłań i zaostrzeń chorób przewlekłych), NNW i bagażu. 

12.  Opłaty lotniskowe oraz opłaty za wystawienie biletów. 

13.  Opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. 

14.  Specjalistyczne szkolenie dla lekarzy, w zależności od profilu grupy oraz wykładowcy. Konsultacje, wymiana doświadczeń i analiza przypadków własnych. 

 

Cena nie zawiera:

 1. Dodatkowych posiłków w Nowym Jorku.
 2. Napojów do posiłków.
 3. Napiwków dla lokalnych przewodników i kierowców w USA (15 USD).
 4. Wizy do USA.
 5. Udziału w wycieczkach i zajęciach fakultatywnych nie objętych programem zwiedzania.
 6. Ewentualnych opłat za fotografowanie i filmowanie.
 7. Usług tragarzy na lotniskach i w hotelach. 

 

UWAGI: 

 • Oferta została skalkulowana dla grupy min. 16 osób. W przypadku mniejszej liczby uczestników cena ulegnie zmianie.
 • Kolejność realizacji programu może ulec zmianie.
 • REZERWACJE LOTNICZE ZOSTAŁY ZAŁOŻONE. 
 • Doba hotelowa zaczyna się o godz. 14 i trwa do godz. 12 dnia następnego. Wcześniejsze zakwaterowanie w dniu przybycia do hotelu jest możliwe jedynie w przypadku dostępności pokoi hotelowych i zgody hotelu. Brak możliwości zakwaterowania przed rozpoczęciem się doby hotelowej nie stanowi wady usługi.
 • W wyjątkowych sytuacjach biuro zastrzega sobie prawo do zmiany podanych hoteli na inne o takim samym lub wyższym standardzie.
 • Cena imprezy może ulec zmianie w przypadku zmian cen rejsu, zmiany kursu walut, wzrostu cen biletów lotniczych, zmian w programie. 
 • Cena imprezy obejmuje ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą (KL) i pomocy w podróży (assistance) do 100 000 PLN, następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) do 10 000 PLN oraz kosztów utraty lub opóźnienia dostarczenia bagażu podróżnego do 1000 PLN. Za dodatkową opłatą można rozszerzyć wartość ubezpieczenia (więcej informacji udzieli pracownik biura).
 • Klient ma prawo do ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z uczestnictwa w imprezie turystycznej i wczesnego powrotu na warunkach określonych w „ogólnych warunkach ubezpieczenia w podróży zagranicznej GLOBTROTER TUiR Allianz S.A.” Ubezpieczenie musi być zawarte w terminie 168 godzin od rezerwacji i wpłaty pierwszej zaliczki jeżeli do daty wycieczki pozostało więcej niż 30 dni lub w dniu rezerwacji i wpłaty zaliczki jeżeli do daty imprezy pozostało 30 dni lub mniej. Koszt ubezpieczenia wynosi 2,83% wartości imprezy w wariancie nie obejmującym rezygnacji z tytułu zaostrzenia chorób przewlekłych lub 3,94% wartości imprezy w wariancie rozszerzonym o rezygnację z tytułu zaostrzenia chorób przewlekłych 

 

Kliknij i zobacz co Cię czeka: 

Organizator zastrzega sobie prawo odwołania wyjazdu w przypadku zbyt małej liczby chętnych.

Firma IDF zastrzega sobie możliwość podniesienia ceny szkolenia zagranicznego w przypadku wzrostu kosztów szczegółowo określonych w regulaminie.

Zgłoszenia:
IDF Sp.z o.o.: 22 868 36 93 Tel./fax. 22 846 04 26 +48 663 011 418
szkolenia@idf.net.pl, www.idf.net.pl

Rezerwacja
Rezerwacja miejsc na podstawie przedpłaty wysokości pierwszej raty
Na konto: IDF Sp. z o.o., PKO BP IX Warszawa
13 1020 1097 0000 7302 0108 3294
z dopiskiem: „Imię Nazwisko, data szkolenia"

Regulamin szkoleń zagranicznych

Popularność szkolenia: 1572 odsłony

Nowe oferty szkoleń zagranicznych

Od 27 kwi 2018 do 8 Maj 2018

Paro, Thimphu, Punakha, Dolina Phobjikha,  ...

Od 30 kwi 2018 do 7 Maj 2018

Niekończące się plaże z białym piaskiem,...

Od 31 Maj 2018 do 3 cze 2018

 Jedno z najczęściej odwiedzanych i...

Od 1 cze 2018 do 12 cze 2018

 Xi’an, Armia Terakotowa,...

Nowe oferty szkoleń krajowych

Nasi Partnerzy