Południowe Chiny- wystawa DENTECH CHINA 2017

Od czwartek, 19. Październik 2017 do sobota, 28. Październik 2017

Wyjazd z wizytą na targach DENTECH CHINA 2017 w Szanghaju

HONGKONG, KANTON, GUILIN, TARASY RYŻOWE LONGSHENG, YANGSHUO, SZANGHAJ

 

UWAGA: OSTATNIA SZANSA ZAPISU!!

 

Dzień 1: Wylot z Warszawy 

Zbiórka w hali odlotów MDL Okęcie w Warszawie. Wylot do Hongkongu.

 

Dzień 2: Hongkong (kolacja) 

Przylot do Hongkongu. Transfer do hotelu. Dla chętnych wycieczka komunikacją miejską na Aleję Gwiazd aby zobaczyć panoramę miasta wieczorem. Kolacja w hotelu. Nocleg w Hongkongu. 

 

Dzień 3: Hongkong / Kanton (śniadanie, obiad)

Śniadanie w hotelu. Zwiedzanie miasta (około 8 godzin), między innymi wjazd na wzgórze Wiktorii, skąd rozpościera się widok na miasto i port. Transfer na dworzec kolejowy. Przejazd pociągiem do Kantonu. Kolacja w restauracji lokalnej- kuchnia kantońska. Nocleg w Kantonie.

 

Dzień 4: Kanton / Guilin (śniadanie, obiad)

Śniadanie w hotelu. Zwiedzanie Świątyni Przodków Rodziny Chen, wzniesionego w końcu XIX w. zespołu budynków o tradycyjnej architekturze. Spacer po wyspie Shamian, gdzie zachowały się budynki w stylu kolonialnym i gdzie mieści się m.in. konsulat RP. Przejazd szybkim pociągiem do Guilin (ok. 3 godz.). Transfer do hotelu. Kolacja w restauracji lokalnej. Nocleg w Guilin.

 

Dzień 5: Guilin / Longsheng (śniadanie, obiad)

Śniadanie w hotelu. Przejazd do Longsheng – wioski mniejszości etnicznych Regionu Autonomicznego Guangxi.  Zwiedzanie Longsheng, którego okolice słyną z urzekającego krajobrazu wzgórz pokrytych tarasami pól ryżowych. W wiosce można poznać tradycyjną zabudowę oraz styl życia mniejszości Dong, Zhuang, Miao i Yao. Wizyta na plantacji herbaty. Powrót do Guilin. Kolacja w restauracji lokalnej. Nocleg w Guilin.

Dzień 6: Guilin / rejs po rzece Li/Yangshuo (śniadanie, lunch, kolacja)

Śniadanie w hotelu. Wycieczka statkiem po rzece Li do miejscowości Yangshuo. Trasa wiedzie wśród malowniczych wapiennych wzgórz o fantazyjnych kształtach, których szczyty odbijają się w wodzie. Lunch na statku. Spacer po Yangshuo. Fakultatywnie wieczorny spektakl „Impresja z Yangshuo” – wspaniałe przedstawienie na wodzie z udziałem setek artystów, autorstwa Zhang Yimou, twórcy m.in. ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Pekinie w 2008 r. Kolacja w restauracji lokalnej. Nocleg w Yangshuo.

 

Dzień 7: Guilin / Szanghaj  (śniadanie, kolacja) 

Śniadanie w hotelu. Przejazd na lotnisko. Przelot do Szanghaju. Wizyta w nowoczesnej dzielnicy Szanghaju – Pudong (Manhattan Szanghaju). Wjazd szybką windą na Wieżę Telewizyjną „Perła Orientu”, na wysokość 263 m, skąd rozpościera się wspaniały widok na Szanghaj, lub na inny wieżowiec w dzielnicy Pudong. Kolacja w restauracji lokalnej. Nocleg w Szanghaju.

 

Dzień 8: Szanghaj  (śniadanie, kolacja) 

Śniadanie w hotelu. Transfer na targi DENTECH CHINA. Kolacja w restauracji lokalnej. Nocleg w Szanghaju.

 

Dzień 9: Szanghaj (śniadanie, kolacja)

Śniadanie w hotelu. Wizyta w Świątyni Nefrytowego Buddy. Zwiedzanie założonego w XVI w. Ogrodu Yu oraz pobliskiego Miasteczka Handlowego Yuyuan, zwanego starym miastem. Spacer po głównym placu Szanghaju – Placu Ludowym oraz po rozświetlonej, kolorowej i pełnej życia ulicy Nankińskiej ibulwarze nad rzeką Huangpu - słynnym Bundzie.  Czas wolny.samolot

Powrót do hotelu. Wykwaterowanie do godziny 18. Wyjazd na kolację w restauracji lokalnej. Transfer na lotnisko. Wylot z Szanghaju.

Dzień 10: Przylot do Warszawy

Przylot do Warszawy.

 

Wyjazd organizowany jest przy współpracy biura podróży CTPoland.

 

Program jest ramowy (orientacyjny) i niektóre jego elementy mogą ulec modyfikacji.

Kategoryzacja wszelkich usług jest zgodna ze standardami lokalnymi. 

 

 

 

Cena: 4.685 PLN + 1.245 USD*/os. 

*Wyjazd na szkolenie stanowi koszt uzyskania przychodu.

 

I rata: 2.685 PLN – przy zgłoszeniu  

II rata: 2.000 PLN – do dnia 20.VI.2017

III rata: 1.245 USD* – do dnia 20.VIII.2017

*USD przeliczone na złotówki wg. kursu sprzedaży z dnia wpłaty Banku BGŻ BNP Paribas Fortis.

 

Cena zawiera:

- przelot do i z Chin w klasie ekonomicznej wraz z podatkami i opłatami lotniczymi,

- przelot w Chinach na trasie Guilin – Szanghaj,

- przejazd pociągiem na trasie Hongkong – Kanton,

- przejazd pociągiem na trasie Kanton – Guilin,

- zakwaterowanie (7 noclegów) w hotelach o lokalnym standardzie 4* w pokojach 2-os. z łazienką i klimatyzacją, (2 osoby w pokoju) oraz późne wykwaterowanie ostatniego dnia w Szanghaju (do godziny 18), (w przypadku braku możliwości zakwaterowania  w pokoju dwuosobowym uczestnik/singiel szkolenia zobowiązany jest do uiszczenia dodatkowej opłaty za pobyt w pokoju jednoosobowym + 280 USD);,

- transfery i przejazdy autokarami lub mikrobusami wg programu,

- wymienione w programie rejsy statkiem i wycieczki łodzią,

- bilety wstępu do zwiedzanych obiektów wymienionych w programie,

- opiekę lokalnych przewodników anglojęzycznych,

- opiekę polskiego pilota na całej trasie,

- posiłki wg programu,

- ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą (KL) i pomocy w podróży (assistance) do 100 000 PLN, następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) do 10 000 PLN oraz kosztów utraty lub opóźnienia dostarczenia bagażu podróżnego do 1000 PLN. Za dodatkową opłatą można rozszerzyć wartość ubezpieczenia,

- wizę do Chin,

- obowiązkową opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,

Cena nie zawiera:

- dodatkowych posiłków,

- napojów do posiłków,

- napiwków dla lokalnych przewodników i kierowców (30 USD),

- ewentualnych opłat za fotografowanie i filmowanie,

- kosztów związanych z udziałem w targach (udział jest bezpłatny – do potwierdzenia)

- udziału w wycieczkach i zajęciach fakultatywnych nie objętych programem zwiedzania,

- usług tragarzy na lotniskach i w hotelach.

 

WIZA DO CHIN:

W celu uzyskania wizy chińskiej paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu z Chin oraz posiadać co najmniej sześć wolnych stron na wizę. Dokumenty potrzebne do załatwiania formalności wizowych (wypełniony wniosek wizowy, 1 zdjęcie BIOMETRYCZNE, paszport) należy dostarczyć najpóźniej 1 miesiąc przed planowanym rozpoczęciem imprezy.

 

UWAGI:

·          Oferta została skalkulowana dla grupy min. 14 zakwaterowanych w pokojach dwuosobowych. W przypadku mniejszej liczby uczestników cena ulegnie zmianie.

·          Kolejność realizacji programu może ulec zmianie.

·          REZERWACJE LOTNICZE ZOSTAŁY ZAŁOŻONE DLA 15 OSÓB. Oferta ważna do 25 maja 2017.

·          Doba hotelowa zaczyna się o godz. 14 i trwa do godz. 12 dnia następnego. Wcześniejsze zakwaterowanie w dniu przybycia do hotelu jest możliwe jedynie w przypadku dostępności pokoi hotelowych i zgody hotelu. Brak możliwości zakwaterowania przed rozpoczęciem się doby hotelowej nie stanowi wady usługi.

·          W wyjątkowych sytuacjach biuro zastrzega sobie prawo do zmiany podanych hoteli na inne o takim samym lub wyższym standardzie.

·          Cena imprezy może ulec zmianie w przypadku zmian cen w Azji, zmiany kursu walut, wzrostu cen biletów lotniczych, zmian w programie. 

·          Cena imprezy obejmuje ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą (KL) i pomocy w podróży (assistance) do 100 000 PLN, następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) do 10 000 PLN oraz kosztów utraty lub opóźnienia dostarczenia bagażu podróżnego do 1000 PLN. Za dodatkową opłatą można rozszerzyć wartość ubezpieczenia (więcej informacji udzieli pracownik biura)

Klient ma prawo do ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z uczestnictwa w imprezie turystycznej i wczesnego powrotu na warunkach określonych w „ogólnych warunkach ubezpieczenia w podróży zagranicznej GLOBTROTER TUiR Allianz S.A.” Ubezpieczenie musi być zawarte w terminie 168 godzin od rezerwacji i wpłaty pierwszej zaliczki jeżeli do daty wycieczki pozostało więcej niż 30 dni lub w dniu rezerwacji i wpłaty zaliczki jeżeli do daty imprezy pozostało 30 dni lub mniej. Koszt ubezpieczenia wynosi 2,83% wartości imprezy w wariancie nie obejmującym rezygnacji z tytułu zaostrzenia chorób przewlekłych lub 3,94% wartości imprezy w wariancie rozszerzonym o rezygnację z tytułu zaostrzenia chorób przewlekłych

 

Organizator zastrzega sobie prawo odwołania wyjazdu w przypadku zbyt małej liczby chętnych.

Firma IDF zastrzega sobie możliwość podniesienia ceny szkolenia zagranicznego w przypadku wzrostu kosztów szczegółowo określonych w regulaminie.

Zgłoszenia:
IDF Sp.z o.o.: 22 868 36 93 Tel./fax. 22 846 04 26 +48 663 011 418
szkolenia@idf.net.pl, www.idf.net.pl

Rezerwacja
Rezerwacja miejsc na podstawie przedpłaty wysokości pierwszej raty
Na konto: IDF Sp. z o.o., PKO BP IX Warszawa
13 1020 1097 0000 7302 0108 3294
z dopiskiem: „Imię Nazwisko, szkolenie data szkolenia"

Regulamin szkoleń zagranicznych

Popularność szkolenia: 1054 odsłony

Nowe oferty szkoleń zagranicznych

Od 22 wrz 2017 do 29 wrz 2017

Zakynthos - Sami - Zatoka Polis - Frikes - Vathi...

Od 10 paź 2017 do 17 paź 2017

Gran Canaria to najsłynniejsza z wysp w...

Od 28 paź 2017 do 4 lis 2017

Zrodzona z ognia i wody przed milionami lat, wyłania się majestatycznie z...

Nowe oferty szkoleń krajowych

Nasi Partnerzy