I tylko ona - piękna BARCELONA!!

Od czwartek, 6. Czerwiec 2019 do niedziela, 9. Czerwiec 2019

Wyjazd ma charakter szkoleniowy, którego celem jest zaznajomienie się ze specjalistycznym słownictwem.

Podczas wyjazdu przewidziane:

 • wymiana doświadczeń, analiza przypadków klinicznych
 • rozszerzenie umiejętności praktycznych: mówienie, słuchanie, rozmawianie o różnych stopniach zaawansowania
 • panel dyskusyjny
 • Certyfikat w języku angielskim

Bajkowe miasto Gaudiego - miasto, które urzeka atmosferą, magicznymi zaułkami oraz baśniową architekturą Gaudiego. Kilka dni to za mało, by poznać Barcelonę, ale wystarczająco, by dać się uwieść jej urokowi. Nawet krótka wizyta sprawi, że będziemy chcieli powrócić do miasta jeszcze niejeden raz.

 

Dzień 1: 04.04.2019   Warszawa / Barcelona

Zbiórka uczestników na lotnisku Chopina w Warszawie. Przelot do Barcelony (lot LO 437 o godzinie 09:15 – 12:25). Po przylocie transfer do hotelu. Po południu wyjazd komunikacją miejską na zwiedzanie miasta z przewodnikiem miejskim (3 godziny). Spacer po Barrio Gotico, czyli dzielnicy gotyckiej, jednej z najbardziej urokliwych w Barcelonie, gdzie wąskie uliczki i średniowieczne budynki tworzą fantastyczny klimat. Zobaczymy takie miejsca jak: słynna ulica La Rambla, urokliwy plac Placa Reial, rynek La Boqueria, Katedrę św. Eulalii, Pałac królewski oraz pobliski plac Placa de Sant Jaume z Ratuszem oraz Palau de la Generalitat, w którym mieści się siedziba rządu katalońskiego.  La Rambla uważana za najpiękniejszą aleję świata a kręte uliczki Barrio Gotico to między innymi sceneria z filmu „Pachnidło”.  Podczas wycieczki zobaczymy też pałac hrabiego Guell’a, jedno z pierwszych dzieł Gaudiego, które mieści się niedaleko La Rambla. Pospacerujemy również po dzielnicy La Ribera (bogata dzielnica średniowiecza znana z książki „Katedra w Barcelonie”), parku Ciutadella gdzie mieści się Zoo i kopia mamuta i zobaczymy łuk Triumfalny. Czas wolny na posiłkek.  Powrót do hotelu. Nocleg w Barcelonie.

Dzień 2: 05.04.2019  Barcelona (śniadanie w hotelu)

Po  śniadaniu przejazd komunikacją miejską i rozpoczęcie zwiedzania z przewodnikiem miejskim (5 godzin), którego hasłem przewodnim są dzieła Gaudiego.Podczas zwiedzania poznamy osobę ekscentrycznego architekta Antoniego Gaudiego oraz jego przyjaciela, milionera Eusebiego Güella. Miejsca, które zobaczymy, to: Aleja Passeig de Gracia, gdzie znajdują się m in. budynki zaprojektowane przez Gaudiego tj. Casa Milà i Casa Batlló; Park Güell (ZWIEDZANIE), niedoszła rezydencja dla najbogatszych mieszkańców Barcelony początku XX wieku a dziś park miejski, zaprojektowany przez geniusza architekta Antoniego Gaudiego oraz kościół La Sagrada Familia (ZWIEDZANIE) - dzieło życia Gaudiego w budowie od 1882 roku. Świątynia Pokutna Świętej Rodziny, uważana za symbol stolicy Katalonii. Antonio Gaudí poświęcił na ten projekt ponad połowę swojego życia. Ze względu na walory architektoniczne w 2005 roku Sagrada Familia została wpisana na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Następnie  zwiedzanie budynku La Pedrera (ZWIEDZANIE), zaprojektował przez Gaudiego dla przedsiębiorcy Pere Mili i jego żony. Ze względu na prezencję (budynek wygląda jak potężny skalny blok)  mieszkańcy miasta przezwali go La Pedrera, co znaczy Kamieniołom. Po południu czas wolny, który można przeznaczyć na wizytę w oceanarium, w klubie FC Barcelona czy wycieczkę rowerową po mieście. Nocleg w Barcelonie.

Dzień 3: 06.04.2019  Barcelona / Monteserrat / winnice / Barcelona (śniadanie w hotelu)

Po  śniadaniu przejazd do Monteserrat, znajdującego się około godziny jazdy na północny zachód od Barcelony, do malowniczego masywu górskiego, na którego zboczach znajduje się klasztor benedyktynów i sanktuarium Czarnej Madonny z Montserrat. Na miejscu zobaczymy pokaz audiowizualny o klasztorze, spróbujemy likierów, zwiedzimy bazylikę, oraz posłuchamy śpiewu Escolania, jednego z najbardziej znanych chórów chłopięcych Europy (do potwierdzeni ponieważ chór podróżuje po świecie). Dotarcie na jeden z punktów widokowych, z którego rozpościerają się wspaniałe widoki na okolicę.  Przejazd do winnic gdzie odbędzie się degustacja win CAVA. Cava to musujące wino produkowane w Hiszpanii. Ma kilka cech wspólnych z szampanem, dzięki czemu podobnie orzeźwia i spełnia się w roli toastów. Powrót do Barcelony. Po powrocie czas wolny. Nocleg w Barcelonie.

Dzień 4: 07.04.2019 (śniadanie w hotelu)

Śniadanie w hotelu. Transfer na lotnisko. Wylot do Warszawy (lot LO 438 o godzinie 13:15 – 16:15)

Wyjazd organizowany jest przy współpracy biura podróży CT Poland, grupa na wyłączność firmy IDF.

 

Program jest ramowy (orientacyjny) i niektóre jego elementy mogą ulec zmianie.

Kategoryzacja wszelkich usług jest zgodna ze standardami lokalnymi.

 

Cena zawiera:

1. Przelot na trasie Warszawa – Barcelona - Warszawa liniami LOT w klasie ekonomicznej.

2. Transfer autokarem lotnisko – hotel - lotnisko.

3. Zakwaterowanie w hotelu **** w pokojach 2-os. z łazienką i klimatyzacją (2 osoby w pokoju) ze śniadaniami (w przypadku braku możliwości zakwaterowania w pokoju dwuosobowym uczestnik szkolenia (singiel) zobowiązany jest do uiszczenia dodatkowej opłaty za pobyt w pokoju jednoosobowym + 1.030 PLN).

4. Opiekę polskiego pilota na całej trasie wycieczki.

5. Ubezpieczenie KLiA (w tym ryzyko powikłań i zaostrzeń chorób przewlekłych), NNW i bagażu.

6. Opłaty lotniskowe oraz opłaty za wystawienie biletów.

7. Obowiązkową opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

8. Specjalistyczne szkolenie dla lekarzy, w zależności od profilu grupy oraz wykładowcy. Konsultacje, wymiana doświadczeń i analiza przypadków własnych.

 

 

Dodatkowo płatne:

 1. Opieka lokalnych przewodników, bilety wstępu do obiektów wymienionych w programie. Koszt około 110 EUR/os.
 2. Posiłki (poza śniadaniami).
 3. Udział w wycieczkach i zajęciach fakultatywnych nie objętych programem zwiedzania.
 4. Ewentualne opłaty za fotografowanie i filmowanie.
 5. Usługa tragarzy na lotniskach oraz w hotelach.

UWAGI:

 • Oferta została skalkulowana dla grupy min. 20 osób zakwaterowanych w pokojach dwuosobowych. W przypadku mniejszej liczby uczestników cena ulegnie zmianie.
 • Cena imprezy może ulec zmianie w przypadku zmian cen w Hiszpanii, zmiany kursu walut, wzrostu cen biletów lotniczych, zmian w programie. 
 • Doba hotelowa zaczyna się o godz. 14 i trwa do godz. 12 dnia następnego. Wcześniejsze zakwaterowanie w dniu przybycia do hotelu jest możliwe jedynie w przypadku dostępności pokoi hotelowych i zgody hotelu. Brak możliwości zakwaterowania przed rozpoczęciem się doby hotelowej nie stanowi wady usługi.
 • Podana standaryzacja hoteli jest kategoryzacją lokalną.
 • W wyjątkowych sytuacjach biuro zastrzega sobie prawo do zmiany podanych hoteli na inne o takim samym lub wyższym standardzie.
 • Cena imprezy obejmuje ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą (KL) i pomocy w podróży (assistance) do 100 000 PLN, następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) do 10 000 PLN oraz kosztów utraty lub opóźnienia dostarczenia bagażu podróżnego do 1000 PLN. Za dodatkową opłatą można rozszerzyć wartość ubezpieczenia (więcej informacji udzieli pracownik biura).
 • Klient ma prawo do ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z uczestnictwa w imprezie turystycznej i wczesnego powrotu na warunkach określonych w „ogólnych warunkach ubezpieczenia w podróży zagranicznej GLOBTROTER TUiR Allianz S.A.” Ubezpieczenie musi być zawarte w terminie 168 godzin od rezerwacji i wpłaty pierwszej zaliczki jeżeli do daty wycieczki pozostało więcej niż 30 dni lub w dniu rezerwacji i wpłaty zaliczki jeżeli do daty imprezy pozostało 30 dni lub mniej. Koszt ubezpieczenia wynosi 3,94% wartości imprezy w wariancie rozszerzonym o rezygnację z tytułu zaostrzenia chorób przewlekłych.

Organizator zastrzega sobie prawo odwołania wyjazdu w przypadku zbyt małej liczby chętnych.

Firma IDF zastrzega sobie możliwość podniesienia ceny szkolenia zagranicznego w przypadku wzrostu kosztów szczegółowo określonych w regulaminie.

Zgłoszenia:
IDF Sp.z o.o.: 22 868 36 93 Tel./fax. 22 846 04 26 +48 663 011 418
szkolenia@idf.net.pl, www.idf.net.pl

Rezerwacja
Rezerwacja miejsc na podstawie przedpłaty wysokości pierwszej raty
Na konto: IDF Sp. z o.o., PKO BP IX Warszawa
13 1020 1097 0000 7302 0108 3294
z dopiskiem: „Imię Nazwisko, data szkolenia"

Regulamin szkoleń zagranicznych

Popularność szkolenia: 1555 odsłon

Nowe oferty szkoleń zagranicznych

Od 23 kwi 2019 do 3 Maj 2019

Wyjazd z wizytą w...

Od 28 kwi 2019 do 6 Maj 2019

Jordańska sceneria wyjazdu to olbrzymia i niezwykle...

Od 30 kwi 2019 do 7 Maj 2019

Prowadzący: lek. dent. Tomasz Kiełkowicz 
...

Od 11 Maj 2019 do 23 Maj 2019

Wenecja • Padwa • Werona • Piza • Florencja •...

Nowe oferty szkoleń krajowych

Nasi Partnerzy