Chiny – Pekin i Szanghaj

Od piątek, 7. Czerwiec 2019 do piątek, 14. Czerwiec 2019

Wyjazd ma charakter szkoleniowy, którego celem jest zaznajomienie się ze specjalistycznym słownictwem.

Podczas wyjazdu przewidziane:

 • wymiana doświadczeń, analiza przypadków klinicznych
 • rozszerzenie umiejętności praktycznych: mówienie, słuchanie, rozmawianie o różnych stopniach zaawansowania
 • panel dyskusyjny
 • Certyfikat w języku angielskim

Dzień 1: Wylot z Warszawy   

Zbiórka w hali odlotów lotniska Chopina w Warszawie. Wylot do Szanghaju z międzylądowaniem.

Dzień 2: Szanghaj  (kolacja)  

Przylot do Szanghaju. Przejazd do hotelu lub zwiedzanie. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00. Wizyta w nowoczesnej dzielnicy Szanghaju – Pudong (Manhattan Szanghaju). Wjazd szybką windą na Wieżę Telewizyjną „Perła Orientu”, na wysokość 263 m (lub inny wieżowiec),  skąd rozpościera się wspaniały widok na Szanghaj. Kolacja w restauracji lokalnej. Nocleg w Szanghaju.

Dzień 3: Szanghaj  (śniadanie, kolacja)  

Śniadanie w hotelu. Wizyta w Świątyni Nefrytowego Buddy. Zwiedzanie założonego w XVI w. Ogrodu Yu oraz pobliskiego Miasteczka Handlowego Yuyuan, zwanego starym miastem. Spacer po głównym placu Szanghaju – Placu Ludowym oraz po rozświetlonej, kolorowej i pełnej życia ulicy Nankińskiej ibulwarze nad rzeką Huangpu - słynnym Bundzie.  Czas wolny. Dla chętnych rejs po rzece Huangpu podczas którego można oglądać wieczorną panoramę miasta. Kolacja. Nocleg w Szanghaju.

Dzień 4: Pekin  (śniadanie, kolacja)  

Transfer na dworzec kolejowy. Przejazd szybką koleją do Pekinu (dystans około 1200 km pociąg pokonuje w czasie 4,5 godziny). Zwiedzanie Świątyni Nieba, której Pawilon Modłów Corocznych jest najdoskonalszym przykładem architektury okresu dynastii Ming (1368 – 1644) i jednocześnie symbolem Pekinu. Kolacja w restauracji lokalnej. Nocleg w Pekinie.

Dzień 5: Pekin  (śniadanie, kolacja)  

Śniadanie w hotelu. Transfer na targi SINO DENTAL. Kolacja w restauracji lokalnej. Transfer do hotelu. Nocleg w Pekinie.

Dzień 6: Pekin   (śniadanie, lunch, obiad)

Śniadanie w hotelu. Całodniowa wycieczka poza miasto. W programie wizyta na Wielkim Murze , zwiedzanie jednego z Grobowców Cesarzy Dynastii Ming. Wizyta w fabryce cloisonne, charakterystycznej dla Pekinu ceramiki. Lunch w restauracji lokalnej. Spacer Aleją Duchów, zwaną też Drogą Kamiennych Postaci. Kolacja w restauracji lokalnej. Wieczorem spektakl Opery Pekińskiej. Nocleg w Pekinie.

Dzień 7: Pekin   (śniadanie, lunch, obiad)

Śniadanie w hotelu. Wizyta na największym placu świata - Placu Bramy Niebiańskiego Spokoju (Tiananmen). Zwiedzanie Pałacu Cesarskiego  znanego jako Zakazane Miasto, siedziby cesarzy z dynastii Ming i Qing. Spacer po Wzgórzu Węglowym skąd rozpościera się widok na Zakazane Miasto i inne części Pekinu. Przejazd rikszami po najstarszej części Pekinu, tzw. hutongach. Lunch w jednym z okolicznych domostw. Zwiedzanie Pałacu Letniego - jednego z największych cesarskich ogrodów w Chinach, niegdyś letniej rezydencji cesarzowej-wdowy Cixi. W ogrodzie, oprócz licznych altan i pawilonów, można oglądać Długą Galerię oraz usytuowany nad brzegiem jeziora Marmurowy Statek. Świat Pereł – wizyta w centrum hodowli pereł słodkowodnych. Wieczorem obiadokolacja, podczas której głównym daniem będzie kaczka po pekińsku, jedna z najsłynniejszych potraw kuchni chińskiej. Nocleg w Pekinie.

Dzień 8: Pekin / Wylot z Chin  (śniadanie)

Śniadanie w hotelu. Transfer na lotnisko.

Wyjazd organizowany przy współpracy biura podróży CT Poland, na wyłączność firmy IDF Sp. z o.o.

Program jest ramowy (orientacyjny) i niektóre jego elementy mogą ulec modyfikacji.

Kategoryzacja wszelkich usług jest zgodna ze standardami lokalnymi

 

Cena: 5.630 PLN/OS. + 790 USD/OS.

I rata:  2.630 PLN –  przy zgłoszeniu
II rata:  3.000 PLN –  do dnia 10.01.2019
III rata: 790 USD – do dnia 05.04.2019

*USD przeliczone na złotówki wg. kursu sprzedaży z dnia wpłaty Banku BGŻ BNP Paribas Fortis.

 

Cena zawiera:

 1. Przelot do i z Chin w klasie ekonomicznej wraz z podatkami i opłatami lotniczymi
 2. Przejazd pociągiem na trasie Szanghaj – Pekin. 
 3. Zakwaterowanie (6 noclegów) w hotelach o lokalnym standardzie 4* w pokojach 2-os. z łazienką i klimatyzacją (w przypadku braku możliwości zakwaterowania w pokoju dwuosobowym uczestnik szkolenia (singiel) zobowiązany jest do uiszczenia dodatkowej opłaty za pobyt w pokoju jednoosobowym +350 USD).
 4. Transfery i przejazdy autokarami lub mikrobusami wg programu.
 5. Wymienione w programie rejsy statkiem i wycieczki łodzią.
 6. Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów wymienionych w programie.
 7. Opiekę lokalnych przewodników anglojęzycznych.
 8. Opiekę polskiego pilota na całej trasie.
 9. Posiłki wg programu.
 10. Ubezpieczenie kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków w TU Allianz Polska S.A.  na warunkach określonych w „Ogólnych warunkach ubezpieczenia w podróży zagranicznej TRAMP” TU Allianz S.A. Ubezpieczenie obejmuje pokrycie kosztów leczenia (KL) i pomoc w podróży (assistance) do 100 000 PLN, wypłatę świadczeń z tytułu następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) do 10 000 PLN, pokrycie kosztów utraty lub opóźnienia dostarczenia bagażu podróżnego do 1000 PLN.
 11. Specjalistyczne szkolenie dla lekarzy, w zależności od profilu grupy oraz wykładowcy. Konsultacje, wymiana doświadczeń i analiza przypadków własnych

 

Cena nie zawiera:

 1. Wizy chińskiej  (opłata konsularna 445 PLN).
 2. Dodatkowych posiłków.
 3. Napojów do posiłków.
 4. Napiwków dla lokalnych przewodników i kierowców (30 USD).
 5. Ewentualnych opłat za fotografowanie i filmowanie.
 6. Udziału w wycieczkach i zajęciach fakultatywnych nie objętych programem zwiedzania.
 7. Usług tragarzy na lotniskach i w hotelach.
 8. Kosztu udziału w targach.

 

 UWAGI:

 • Oferta została skalkulowana dla grupy min. 16 zakwaterowanych w pokojach dwuosobowych. W przypadku mniejszej liczby uczestników cena ulegnie zmianie.
 • Doba hotelowa zaczyna się o godz. 14 i trwa do godz. 12 dnia następnego. Wcześniejsze zakwaterowanie w dniu przybycia do hotelu jest możliwe jedynie w przypadku dostępności pokoi hotelowych i zgody hotelu. Brak możliwości zakwaterowania przed rozpoczęciem się doby hotelowej nie stanowi wady usługi.
 • Podana standaryzacja hoteli jest kategoryzacją lokalną.
 • W wyjątkowych sytuacjach biuro zastrzega sobie prawo do zmiany podanych hoteli na inne o takim samym lub wyższym standardzie.
 • Cena imprezy może ulec zmianie w przypadku zmian cen w Azji, zmiany kursu walut, wzrostu cen biletów lotniczych, zmian w programie. 
 • Cena imprezy obejmuje ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą (KL) i pomocy w podróży (assistance) do 100 000 PLN, następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) do 10 000 PLN oraz kosztów utraty lub opóźnienia dostarczenia bagażu podróżnego do 1000 PLN. Za dodatkową opłatą można rozszerzyć wartość ubezpieczenia (więcej informacji udzieli pracownik biura).
 • Klient ma prawo do ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z uczestnictwa w imprezie turystycznej i wczesnego powrotu na warunkach określonych w „ogólnych warunkach ubezpieczenia w podróży zagranicznej GLOBTROTER TUiR Allianz S.A.” Ubezpieczenie musi być zawarte w terminie 168 godzin od rezerwacji i wpłaty pierwszej zaliczki jeżeli do daty wycieczki pozostało więcej niż 30 dni lub w dniu rezerwacji i wpłaty zaliczki jeżeli do daty imprezy pozostało 30 dni lub mniej. Koszt ubezpieczenia wynosi 3,94% wartości imprezy w wariancie rozszerzonym o rezygnację z tytułu zaostrzenia chorób przewlekłych.

Organizator zastrzega sobie prawo odwołania wyjazdu w przypadku zbyt małej liczby chętnych.

Firma IDF zastrzega sobie możliwość podniesienia ceny szkolenia zagranicznego w przypadku wzrostu kosztów szczegółowo określonych w regulaminie.

Zgłoszenia:
IDF Sp.z o.o.: 22 868 36 93 Tel./fax. 22 846 04 26 +48 663 011 418
szkolenia@idf.net.pl, www.idf.net.pl

Rezerwacja
Rezerwacja miejsc na podstawie przedpłaty wysokości pierwszej raty
Na konto: IDF Sp. z o.o., PKO BP IX Warszawa
13 1020 1097 0000 7302 0108 3294
z dopiskiem: „Imię Nazwisko, data szkolenia"

Regulamin szkoleń zagranicznych

Popularność szkolenia: 1429 odsłon

Nowe oferty szkoleń zagranicznych

Od 3 Mar 2019 do 10 Mar 2019

Piasek pustyni został zastąpiony zielenią i fantazyjną...

Od 4 kwi 2019 do 7 kwi 2019

Bajkowe miasto Gaudiego - miasto, które urzeka atmosferą, magicznymi...

Od 23 kwi 2019 do 3 Maj 2019

Wyjazd z wizytą w...

Od 28 kwi 2019 do 6 Maj 2019

Jordańska sceneria wyjazdu to olbrzymia i niezwykle...

Nowe oferty szkoleń krajowych

Resuscytacja Krążeniowo-Oddechowa i Automatyczna...

Zapraszamy na szkolenia na różnych poziomach...

Zapraszamy na szkolenia na różnych poziomach...

Nasi Partnerzy