Chiny - Kraina Avatara

Od środa, 23. Październik 2019 do czwartek, 31. Październik 2019

Wyjazd ma charakter szkoleniowy, którego celem jest zaznajomienie się ze specjalistycznym słownictwem.

Podczas wyjazdu przewidziane:

 • wymiana doświadczeń, analiza przypadków klinicznych
 • rozszerzenie umiejętności praktycznych: mówienie, słuchanie, rozmawianie o różnych stopniach zaawansowania
 • panel dyskusyjny
 • Certyfikat w języku angielskim

 

Chongqing, Groty Dazu, Chengdu, Leshan,  Park Narodowy Zhangjiajie, góry Tianmen, Szanghaj

 

Dzień 1:  23.10.2019  Wylot z Warszawy 

Spotkanie z pilotem i grupą na lotnisku Chopina w Warszawie. Przelot do Chonqing. 

Dzień 2:  24.10.2019  przylot Chongqing / Groty Dazu / Chengdu (lunch, kolacja)

Przylot do Chongqing - największego spośród czterech miast posiadających status miast wydzielonych, zamieszkanego przez ponad 30 mln mieszkańców. Przejazd i zwiedzanie znajdujących się w pobliżu Chongqing grot Dazu , które stanowią jeden z trzech najsłynniejszych chińskich zespołów jaskiń. Wyrzeźbione w nich ponad 50 tys. postaci stanowi wspaniały przykład sztuki buddyjskiej z czasów dynastii Tang i Song (VII – XII w.). Przejazd szybkim pociągiem do Chengdu prowincji Syczuan. Nocleg w Chengdu.

Dzień 3:  25.10.2019  Chengdu / Leshan   (śniadanie, lunch, kolacja)  

Wizyta w centrum hodowli pand. Panda wielka to symbol Chin i ukochane zwierzę mieszkańców Państwa Środka. Narodziny każdego nowego osobnika witane są z ogromną radością. Przejazd do miejscowości Leshan (ok. 2 godz.), gdzie znajduje się liczący 71 m wysokości, największy na świecie rzeźbiony w skale posąg Buddy . Powrót do Chengdu. Posiłek w regionalnej restauracji jest okazją do spróbowania oryginalnej, słynnej na całym świecie kuchni syczuańskiej. Nocleg w Chengdu.

Dzień 4:  26.10.2019  Chengdu / Park Narodowy Zhangjiajie (śniadanie, kolacja)     

Transfer na lotnisko. Przelot do Zhangjiajie . Miejsce to znane jest na całym świecie z pionowych skał w kształcie kolumn, których szczyty zdają się ginąć w chmurach. Zasłynęło również jako pierwowzór gór Hallelujah w światowym hicie filmowym „Avatar”. Obecnie miejsce to przyciąga wiele osób spragnionych pięknych widoków.

UWAGA: z uwagi na fakt, że loty z Chengdu do Zhangjiajie nie odbywają się codziennie a w chwili przygotowania oferty nie był jeszcze znany rozkład lotów na październik, możliwy przelot z międzylądowaniem w Xi’an. Nocleg w Zhangjiajie.

Dzień 5:  27.10.2019  Zhangjiajie  (śniadanie, kolacja)

Spacer po szklanym moście Wielkiego Kanionu Zhangjiajie. Jest to najwyższy i najdłuższy na świecie most z przezroczystego szkła, zawieszony 300 m nad ziemią ma długość 430 metrów i szerokość 6 metrów. Otwarty w sierpniu 2016 roku most, zaprojektowany przez Israeli Haim Dotan Architects, może pomieścić naraz 800 osób.  Następnie pobyt na terenie Zhangjiajie. Wjazd najwyższą windą na świecie, Windą Stu Smoków, na górę (326 m). Pobyt na terenie rezerwatu, w szczególności w jego części zwanej Yuanjiajie jest okazją do podziwiania zapierających dech w piersi widoków na okoliczne krajobrazy. W miarę możliwości pogodowych dotrzemy w najpiękniejsze części tego fragmentu rezerwatu a następnie przejedziemy parkowym autobusem do części zwanej Tianzi Shan, aby zobaczyć m.in. Kamienny Las Zachodniego Morza. Po zwiedzaniu zjedziemy kolejką w dół. Nocleg w Zhangjiajie.

Dzień 6:  28.10.2019  Zhangjiajie / góry Tianmen (Brama do Nieba) / Szanghaj  (śniadanie, kolacja)

Przejazd w okolice gór Tianmen, znanych jako Brama do Nieba. Wjazd najdłuższą na świecie kolejką linową (30 min, 7,5 km). Trasa spacerowa z majestatycznymi widokami wiedzie dookoła góry zawieszoną niemal w powietrzu ścieżką, z której w kilku miejscach można wchodzić na szklane mosty (wejście na mosty dodatkowo płatne). Kulminacyjnym punktem wycieczki będzie Brama do Nieba, skalne okno, wysokie na ponad 130 m, najwyższa tego typu formacja skalna na świecie. Transfer na lotnisko. Przelot do Szanghaju. Transfer do hotelu.

Dzień 7:  29.10.2019   Szanghaj  (śniadanie, kolacja)   

Wizyta w nowoczesnej dzielnicy Szanghaju – Pudong (Manhattan Szanghaju). Wjazd szybką windą na Wieżę Telewizyjną „Perła Orientu”, na wysokość 263 m (lub inny wieżowiec),  skąd rozpościera się wspaniały widok na Szanghaj. Zwiedzanie założonego w XVI w. Ogrodu Yu oraz pobliskiego Miasteczka Handlowego Yuyuan, zwanego starym miastem. Spacer po głównym placu Szanghaju – Placu Ludowym oraz po rozświetlonej, kolorowej i pełnej życia ulicy Nankińskiej ibulwarze nad rzeką Huangpu - słynnym Bundzie.  Czas wolny. Dla chętnych rejs po rzece Huangpu podczas którego można oglądać wieczorną panoramę miasta. Kolacja w restauracji lokalnej. Nocleg w Szanghaju.

Dzień 8:  30.10.2019   Szanghaj  / dzień targowy (śniadanie, kolacja)

Transfer na targi Dentech Shanghai w Shanghai World Expo Exhibition and Convention Center. Kolacja w restauracji lokalnej.  Nocleg w Szanghaju.

Dzień 9:  31.10.2019  Szanghaj / wylot z Chin / przylot do Warszawy

Transfer na lotnisko. Przelot do Warszawy. Przylot do Warszawy.

Wyjazd organizowany jest przy współpracy Biura Podróży CT Poland, na wyłączność firmy IDF Sp. z o.o.

Program jest ramowy (orientacyjny) i niektóre jego elementy zależnie od warunków pogodowych mogą ulec zmianie.

Kategoryzacja wszelkich usług jest zgodna ze standardami lokalnymi.

 

Cena: 6.290 PLN + 1.390 USD*/os.

I rata: 3.290 PLN – przy zgłoszeniu

II rata: 3.000 PLN – do dnia 05.06.2019

III rata: 1.390 USD* – do dnia 05.08.2019
*USD przeliczone na złotówki wg. kursu sprzedaży z dnia wpłaty Banku BGŻ BNP Paribas Fortis.

 

Cena zawiera:

1. Przelot na trasie Warszawa – Chongqing; Szanghaj - Warszawa przez jeden z portów lotniczych.

2. Przeloty trasie Chengdu - Zhangjiajie – Szanghaj w klasie ekonomicznej (na trasie Chengdu – Zhanghjiajie możliwy lot z przesiadką).

3. Przejazd pociągiem na trasie Dazu – Chengdu.

4. Przejazdy wg programu autokarami lub mikrobusami.

5. Zakwaterowanie w hotelach**** w pokojach 2-os. z łazienką i klimatyzacją (w przypadku braku możliwości zakwaterowania w pokoju dwuosobowym uczestnik szkolenia (singiel) zobowiązany jest do uiszczenia dodatkowej opłaty za pobyt w pokoju jednoosobowym).

6. Bilety wstępu do obiektów wymienionych w programie.

7. Opiekę polskiego pilota na całej trasie wycieczki i lokalnych przewodników w czasie zwiedzania.

8. Posiłki wraz z jedną szklanką napoju (lokalne piwo, cola) do lunchu / kolacji.

9. Ubezpieczenie KLiA (w tym ryzyko powikłań i zaostrzeń chorób przewlekłych), NNW i bagażu.

10. Wizę chińską dla posiadaczy paszportu RP.

11. Opłaty lotniskowe oraz opłaty za wystawienie biletów.

12. Opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

13. Specjalistyczne szkolenie dla lekarzy, w zależności od profilu grupy oraz wykładowcy. Konsultacje, wymiana doświadczeń i analiza przypadków własnych.

Cena nie zawiera:

 1. Dodatkowych napojów do posiłków i dodatkowych posiłków.
 2. Napiwków dla lokalnych przewodników i kierowców (65 USD  płatne w Chinach).
 3. Udziału w wycieczkach i zajęciach fakultatywnych nie objętych programem zwiedzania.
 4. Ewentualnych opłat za fotografowanie i filmowanie.
 5. Usług tragarzy na dworcach kolejowych, lotniskach oraz w hotelach.
 6. Kosztów związanych z udziałem w targach.

 

Wymagania dot. paszportu:

W celu uzyskania wizy chińskiej paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu do Polski oraz posiadać co najmniej 3 strony obok siebie wolne.

 

 UWAGI:

 • Oferta została skalkulowana dla grupy min. 16 zakwaterowanych w pokojach dwuosobowych. W przypadku mniejszej liczby uczestników cena ulegnie zmianie.
 • Doba hotelowa zaczyna się o godz. 14 i trwa do godz. 12 dnia następnego. Wcześniejsze zakwaterowanie w dniu przybycia do hotelu jest możliwe jedynie w przypadku dostępności pokoi hotelowych i zgody hotelu. Brak możliwości zakwaterowania przed rozpoczęciem się doby hotelowej nie stanowi wady usługi.
 • Podana standaryzacja hoteli jest kategoryzacją lokalną.
 • W wyjątkowych sytuacjach biuro zastrzega sobie prawo do zmiany podanych hoteli na inne o takim samym lub wyższym standardzie.
 • Cena imprezy może ulec zmianie w przypadku zmian cen w Azji, zmiany kursu walut, wzrostu cen biletów lotniczych, zmian w programie. 
 • Cena imprezy obejmuje ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą (KL) i pomocy w podróży (assistance) do 100 000 PLN, następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) do 10 000 PLN oraz kosztów utraty lub opóźnienia dostarczenia bagażu podróżnego do 1000 PLN. Za dodatkową opłatą można rozszerzyć wartość ubezpieczenia (więcej informacji udzieli pracownik biura).
 • Klient ma prawo do ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z uczestnictwa w imprezie turystycznej i wczesnego powrotu na warunkach określonych w „ogólnych warunkach ubezpieczenia w podróży zagranicznej GLOBTROTER TUiR Allianz S.A.” Ubezpieczenie musi być zawarte w terminie 168 godzin od rezerwacji i wpłaty pierwszej zaliczki jeżeli do daty wycieczki pozostało więcej niż 30 dni lub w dniu rezerwacji i wpłaty zaliczki jeżeli do daty imprezy pozostało 30 dni lub mniej. Koszt ubezpieczenia wynosi 3,94% wartości imprezy w wariancie rozszerzonym o rezygnację z tytułu zaostrzenia chorób przewlekłych.

Organizator zastrzega sobie prawo odwołania wyjazdu w przypadku zbyt małej liczby chętnych.

Firma IDF zastrzega sobie możliwość podniesienia ceny szkolenia zagranicznego w przypadku wzrostu kosztów szczegółowo określonych w regulaminie.

Zgłoszenia:
IDF Sp.z o.o.: 22 868 36 93 Tel./fax. 22 846 04 26 +48 663 011 418
szkolenia@idf.net.pl, www.idf.net.pl

Rezerwacja
Rezerwacja miejsc na podstawie przedpłaty wysokości pierwszej raty
Na konto: IDF Sp. z o.o., PKO BP IX Warszawa
13 1020 1097 0000 7302 0108 3294
z dopiskiem: „Imię Nazwisko, data szkolenia"

Regulamin szkoleń zagranicznych

Popularność szkolenia: 805 odsłon

Nowe oferty szkoleń zagranicznych

Od 4 sie 2019 do 11 sie 2019

 L’Illa de la Calma – Wyspa Spokoju, jak czasem bywa...

Od 20 sie 2019 do 27 sie 2019

Prowadzący: lek. dent. Tomasz Kiełkowicz 
...

Od 5 wrz 2019 do 12 wrz 2019

Wspaniała przeszłość Cypru...

Od 20 wrz 2019 do 24 wrz 2019

Jedna z najmniejszych stolic europejskich żyje melancholijnym...

Nowe oferty szkoleń krajowych

Nasi Partnerzy